Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
IDEM!!!!!!!!!!!
Ce ii tot luati atata apararea?Nu vedeti ca si-a batut joc de noi?Ne aburea ca ramane, ca nu tradeaza "fratii", ca vrea al 3-lea titlu si el prin spate negocia intens cu arabii.Si referitor la clauza, sa pleateasca.Daca era dat afara, el renunta la clauza?Facea spume doamna Prodan pe la tv sa fi fost in situatia asta.
am zis eu mai jos, incearca sa il sperie de gibon sa mai aduca 3-4-5 jucatori in conditiile in care chiar o sa plece vreunu, pana acum nu a plecat nimeni :)) Tatarusanu e singurul momentan fara contract....Reghe face asta ca sa il sperie pe Jiji sa ii dea buget mai mare, pt transferuri sau prime mai mari actualilor jucatori, pt ca in UCL nu te joci, ori ai echipa (moment in care faci lejer 30 de milioane de euro daca intri cel putin in grupe) ori prinzi EL unde faci 10 milioane....oricum o dai iesi pe plus dar probabil jijinho nu mai are mana asa larga de cand e la mititica....eu sunt sigur ca nu pleaca, cel putin nu anul asta...vrei sa zici ca 1 mil clauza era problema pt arabi? =))
AI fost blocat pentru ca n-ai voie in societate cu acest limbaj grotesc din ocna prostiei din care vi.
Esti gigist ?
pai acum 3 saptamini, nu isi parasea fratii la greu....acuma vrea sa plece...daca nu i da drumu, schimba tot...Poate Nea Caisa nu stie ca el e doar un ANGAJAT...isi permite cam mult acest nesimtit care crede ca el e cel mai bun de peste tot, cel mai frumos, cel mai dorit...deocamdata nu a demostrat nimic...faptul ca in tara nua re concurenta, e alta dioscutie..in CL s-a facut de ris... e usor sa fi chior in tara orbilor.
Pt ca nu a rupt canalele de negociere cu Zdruncinatul!
Dar de ce sa rupa contractul :)) plateste frate clauza si apoi du-te la arabii tai,cand ai semnat contractul a fost avantajos un salariu mare acum vrei unul si mai mare dar clauza aceea ramane si nu incepe cu amenintari d-astea ca oricum nu rupe contractul Becali :)) nu poti sa ii impui tu lui Becali ce sa faca c toate ca nici eu nu l suport dar ma enerveaza atitudinea asta pt aceea clauza ai un caracter de manelist ai semnat clauza platest o ,nu o da in manea pe aici.arabii nu te vor eu cel putin nici atat nu te mai vreau inapoi cu acest caracter ..nu merge la arabi ca avem clauza ramanem la Steaua,asta nu e atitudine ai zis ca pleci fi ferm plateste clauza si du-te !
Ce vrajeala :))))))) acum ce vrea sa- i plateasca arabii lui jiji 1 mil de euro :))))) ....Sa-mi bag ...in ea de tara ...o tara de borfasi ........... si sa-i iau copiii in pula la moderoratorul ala care ma blocheaza mereu ...ieri am fost blocat ca am ras de steaua ..ca nu are antrenor ....BA MODERATOR TAMPIT ESTE STELIST PANA IN MADUVA OASELOR !!!!!! ......sterge-mi in pula mea contul ...........sa ma pish pe tine si pe toata familia ta !!!!!!!! ..si pe site-ul ma-tii ..cu toti taranii tai aia care tin cu steaua
pe cine ne vom face nevoile ... pe bigi gecali
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.