Alte știri din fotbal
Rezultatul obținut de CFR Cluj în cel de-al doilea amical al verii
0
FC Botoșani a ținut-o în șah pe Ludogorets!
0
Cătălin Munteanu trage semnalul de alarmă: „Dinamo cu greu se va califica în play-off”
0
Gigi Becali a plecat în vacanță și a delegat responsabilitatea pentru transferuri: „El știe tot acum!” » Destinația aleasă de finanțatorul FCSB-ului
7
Știri din fotbal internațional
Bubista, selecționerul devenit celebru la Mondial, a avut parte de o surpriză la conferință
0
Record nemaivăzut la Cupa Mondială! S-a întâmplat pentru prima dată în 60 de ani
0
Selecționerul numit pentru două meciuri la Campionatul Mondial și-a anunțat decizia: „Înainte de a pleca...”
0
Carlo Ancelotti le-a răspuns contestatarilor: „Un singur om îmi poate da sfaturi!”
1
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
5
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Funeraliile lui Ali Khamenei au început la Teheran. Autoritățile se ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
Realitatea simpla ma silvica e ca DUPA CE VIATA TE-A UMILIT CUMPLIT IN FIECARE ZI VREME DE PESTE O SAPTAMANA (nu era o zi fara o umilinta salbatica pentru tine, ba afumati elimina fcsb 2, ba prmova Rapidul, ba lua CFR titlul etc iar cand nu era n imic in program rezolva ciobanul si te umilea cu "numirea" lui Sumudica etc) N-AI MAI PUTUT SUPORTA :))) Si ai mai facut un fals :))) Ma prostea, culmea e ca daca nu faceai alte falsuri mult mai grosolane inainte si nu erai prins cu ele probabil iti iesea :))) OFITCA-TE :))) P.S. Screenshoturile mele au valoare pentru ca sunt discutii la care au participat mai multi useri cu vechime si oricand sunt 2-3 insi care pot confirma cele scrise acolo :)))
La voi e totul OK, nu?:)))
Neah, apăru și nea Gigi cu articolul despre suferință. :))
Eu vad lucrurile simplu: comentam niste articole, de regula scrise de pseudo-jurnalisti, ne exprimam parerile...Nu ar trebui sa ne insultam, pt ca nu ne cunoastem si nu avem nimic de impartit.Acest "Adriann_" ***. Eu i-am dat reteta rezolvarii problemelor sale...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sincer, trebuie sa impartim GSP-ul in useri cu care se poate discuta, si useri care trebuiesc ignorati! Problema mea e coach Gigel care ma enerveaza maxim, da vina pe toti, numai el n-are nicio vina, si continua sa aduca secunzi la echipa!
Nu prostea, eu habar n-am DE CE TE AUTO-UMILESTI IN HALUL ASTA :))) Pare aproape ireal :))) Adica tu vrei sa spui ca m-ai prins dandu-mi "calde" cu alt cont" dar ce coincidenta, postul ala a fost sters fara motiv asa ca nu ai alta dovada decat un screenshot IN CONDITIILE IN CARE AI FOST PRINS CU SCREENSHOTURI FALSE :))) Pentru ca mesajul ala din screenshot NU L-A VAZUT NIMENI :))) Iar asta vine dupa ce te-au mai persecutat "coincidentele" aici pe site de vreo 10 ori in cele mai diverse spete :))) MA, TU AI *** BLINDAT DE NU-TI CRAPA DE RUSINE, ESTE? :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
greu ti ai revenit ..chiar credeam ca anii astia de umilintze perpetue te-au ucis ..dar se pare ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
No way!:)))
Am observat, tot mai multă lume a spus despre el că suferă, chiar și dinamoviști :)). Dar l-am prins cum se bătea singur pe umăr cu acel user, anti.cioban. E imperios necesar să dau in el acum, când l-am prins, și am găsit in arhivă mesaje postate de anti.cioban, marcă înregistrată 'adriann_'. A greșit conturile, nu și-a dat seama, ghinion! Merită, chiar merită, pentru toate minciunile spuse de el pe aici, și pentru ce a spus și despre tine cu zborul de la Milano și fiica ta din Canada! Astfel de indivizi mincinoși, ticăloși, manipulatori, trebuie să fie puși la punct! Pentru că, din motive necunoscute, acest adriann încă mai are mulți adepți pe aici pe forum. Orice va spune el de acum înainte va avea relevanță ZERO! Asta doar dacă nu se gândește să iasă din dulap, împreună cu clona lui 'anti.cioban' :))). Ar fi ultima lui șansă.
Tu esti maleabil ...te vad langa Catalin si langa mine ...prieteni la catarama
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.