Alte știri din fotbal
Probleme mari la UTA! Câți jucători valizi are în lot: „Situație extrem de delicată”
0
Sepsi - Farul, meciul care deschide ziua în Superliga
1
Rapid a mai dat afară un jucător! Nu s-a prezentat nici acum la echipă
0
Reacția conducerii U Cluj după scandalul-monstru cu Bergodi protagonist: „A lăsat de dorit, nu e normal”
2
Știri din fotbal internațional
Manchester City, 100 de milioane de euro pentru starul de 18 ani care a impresionat la Mondial
0
Flick nu l-a convocat pe Balde! » Marca sugerează un transfer iminent
0
România are viitor! Stefano Precupanu și Ianis Avrămescu, internaționali U18, goluri care au entuziasmat Italia, în Juventus - Parma
2
Toate reflectoarele pe Radu Drăgușin » „Să vedem dacă gladiatorii vor fi fericiți și la Florența”
1
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Ce faci dacă te trezeşti brusc cu un pieton în faţa maşinii. Analiza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
Daca nici din grupa asta de Liga a doua nu te califici , te lași de fotbal ?
Teste?:)) Daca era sa dea teste, picau toti pe capete.Au scazut drastic baremul pentru admiterea in studioul gsp la :`stii sa dai click de dreapta`?Da,esti angajat!
Facem pariu ca nu termina mai sus de locul 3 in grupa asta? In campionat, ce sa mai vorbim? N-are absolut nicio sansa in fata CFR-ului. In primavara va decima echipa. Degeaba aduce jucatori daca n-are antrenor.
Sa inteleg ca tu acum esti prost, sau esti suparat? Vad ca te ambalezi un pic cam tare...
Aloo nenea jurnalistu' , dumneata esti din noua serie de "colaboratori" care au studiat jurnalismul prin baruri? Inteleg ca nu iti recitesti articolul inainte de a-l arunca pe net, dar nici comentariile nu le citesti? Corecteaza frumusel acolo acel "dupa primul loc" , ca ne facem de ras. Nu e mare expert in limba romana nea JJ, dar omul nu a spus asa, ci tu asa ai crezut ca e corect. Dupa primul loc? Nu dati si voi niste teste inainte sa va angajeze astia?
Pune o poza sa vedem si noi cum arati chipesule . Preferabil in piata cu plasa-n mana .
Ba moldovenilor progenituri de millitieni , dee ce sunteti tot timpul frustrati . Oh , let them eat cake . Possible?
De ălfel felicităriile mele pentru siluietă, mi se pare că atii mai ăntinerit ăn poză cu vreo 10 anii minim
Esti prea prost sa intelegi ce a vrust sa spuna! Niciun stelist nu-l are idol pe Becali!...omu a vrut sa evidentieze faptul ca Becali face genul asta de declaratii la nervi/suparare!...atata tot! Dar voi dinamovistii sunteti prea batuti in cap sa pricepeti....si va mai dati si interesanti!....se vede care este activitatea voastra generala de baza....sa ne comentati pe noi si sa urmariti la TV meciurile Stelei!....va cred...la voi nu aveti ce vedea oricum!
Brăvo domu Gighi, atii ăjuns asa departe prin meritele poprii, felicităriile noastre ăcum si ăn vecii vecilea ămin!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.