Alte știri din fotbal
Este încântat de transferul aproape făcut de FCSB: „Un jucător foarte bun! Intră direct titular!”
0
Kyros Vassaras l-a scos de la naftalină pe Ovidiu Hațegan! Suspendat din februarie în Superligă a fost trimis în Europa League
0
Golgheterul Farului, tot mai aproape de transfer! „Dacă vor fi condiții bune, va pleca”
1
Raul Rusescu, cucerit de un fotbalist de la Mondial: „Parcă îl văd pe Lampard”
1
Știri din fotbal internațional
FIFA, încolțită după acest precedent periculos! Acum și Franța vrea anularea unui avertisment
0
Fostul președinte FIFA l-a atacat direct pe Infantino: „Încotro te îndrepți, FIFA?!”
0
Scandal uriaș înaintea meciului cu SUA! Presa din Belgia a explodat după decizia FIFA: „Ucide fotbalul! 100% corupție”
0
Ioanițoaia la zi » Directorul Gazetei intervine în scandalul momentului în fotbal: „S-a depășit orice limită! O aberație!”
0
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
7
Cel mai nou și mai modern nod de cale ferată din România arată ca-n filme: ...
Libertatea
„Am măsurat 20°C în Groenlanda”. Avertismentul unui celebru cercetător care ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu spune că România nu mai e credibilă când cere ajutorul NATO ...
Libertatea
Nici macar nu a jucat prea mult la Poarta Alba. Am auzit ca subcomisarul il tot schimba la pauza, la fiecare meci. Prin telefon, impreuna cu alti 3-4, deodata.
ai jignit femei, arbitri, jucatori, minoritati- inclusiv, sexuale, etc si etc- comparativ cu tine, becali e un naiv! sa intelegem ca tu faci asta gratuit si fara nicio placere?
E obligatoriu. Serviciu vontra Servicii.
Uite de asta nu-mi las copilul la opționalul de religie: să nu ajungă ca creștinul ăsta.
Va rog sa nu mai publicati delirul mistic al ciobanului. Multumesc.
O fi creștinește să faci donații din bani furați?
Cam de cate meciuri nu l-a mai batut fariseul ortodox pe iehovist? Exact, nimeni nu-si poate aminti... de atatea meciuri. Si ceva imi spune ca in retur, la Cluj, FC Fbsc-ul nu scapa fara 3-4 bucati.
Mize.ra.bil acest jiji.
Să ne reamintim cu Neluțu a mai avut de suferit prin 2008 de pe urma acestei familii de smintiti oligofreni!! Atunci fusese numit A1 la dinamo și a renunțat din cauza circului mediatic lansat ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai mare dreptate ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.