Alte știri din fotbal
Gigi Becali îl pune la punct pe Florin Tănase: „Nu poate să mărâie. Că mă sună pe mine când vrea, o dată la 3-4 luni, e adevărat”
0
De cine se teme Florin Pîrvu înaintea meciului cu Dinamo: „Pot face diferența”
0
Billel Omrani, în probe la clubul din Superligă: „I-am dat o șansă”
2
Rapid mai „închide” un transfer din Serie A: vine și mijlocașul pentru Pancu!
0
Știri din fotbal internațional
CFR Cluj a schimbat portarul la pauza meciului cu Tromso: NU era accidentat!
0
Concluziile lui Filipe Coelho, după egalul din Finlanda
0
Nu înțelege ce s-a întâmplat la pauza meciului KuPS - Universitatea Craiova: „Jocul s-a schimbat complet. Nu pot identifica motivul”
0
Scene tulburătoare în KuPS - Craiova: urcat în ambulanță după ce i s-a făcut rău pe teren
0
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
15
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
1
Începe procesul lui Călin Georgescu și Horațiu Potra. Ce a decis Înalta ...
Libertatea
„Ne-am îmbolnăvit toți”. Coșmarul unor români într-una dintre cele mai ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
Are dreptate, jij! trebuie facuta curatenie, dar aceasta trebuie sa inceapa chiar cu ciobanul! el sa plece primul, apoi vom mai vedea! jiji lasa-ne! Si-a batut joc de emblema fotbalului romanesc, transformand STEAUA intr-o ciuca a batailor! pleaca din GHENCEA, ciobane , pleaca din GHENCEA!!!Ne-am saturat de aroganta si perfidia ta! Nimeni nu tepoate suporta, STEAUA nu este a ta!chiar daca are pretentia ca STEAUA e casa lui, poate ar fi mai bine sa o vanda ca ne-ai omorat!
Daca pleaca Gigi jumate din probleme is rezolvate, cealalta jumatate vine din indolenta jucatorilor....care e ceva mai greu de depistat si tratat.
Daca te cureti pe tine primul,echipa mai are un viitor.Daca nu merge spre desfiintare cu un patron sub orice critica.
cineva tre sa plece si ala e ciobanu! vinde pleaca mori
CRED CA INTREBAREA ESTE, MAI DEGRABA, CINE VINE, NU CINE PLEACA. SPECIALISTII DE CARE VORBESTE EL, NU-I SPUN OARE CA NU SE FACE PERFORMANTA CU JUCATORI IMPRUMUTATI CU 2-3 ZILE INAINTE DE MECI?
compari realul si barcelona cu spania??Campionatul e mai disputat dar mai slab iar steaua e imposibil sa castige campionatul cu lotul asta indiferent cat noroc ar avea.Compari lotul stelei cu CFR,timisoara,dinamo si chiar cu vaslui si rapid?? de CL nu mai discutam ca e o utopie
Ciobane, tu trebuie sa pleci de la Steaua si i-al cu tine si pe Slugareala(Argaseala).Sa vezi ce bine o sa fie, o sa avem iar stadionul plin si chef de fotbal.Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
GIGI SA SE TRANSFERE UNDEVA IN RUSIASA NU MAI AUZIT DE EL VRE-O ZECE ANI.
Becali cere-te afara !!!
Sa plece George Becali :D
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.