Alte știri din fotbal
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
5
Victor Angelescu, rugat în direct la TV: „Ștergeți imaginea asta cu Talisson! Este o poză nepotrivită”
7
Decizie de ultimă oră a FRF, după tragedia suporterilor de la PAOK
0
Știri din fotbal internațional
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu: echipele de start
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipele de start
0
Replică de la Bayern pentru Donald Trump: „Ne face mai puternici! Europa arată tuturor cine e în teren”
0
Fabrizio Romano dă vestea momentului pentru Cristi Chivu: „Oferta e surprinzătoare”
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Sa se ia de gat si sa plece el singur, impreuna cu toate slugile lui, sa vanda clubul, si sa renastem din cenusa, conditia de baza este ca acest cancer sa plece
el insusi e primu' pe lista :))
BEEEEEEECAAAAAAALIIIII!!!!!!!
Sa plece BECALI!
Curatenia ar trebui inceputa chiar cu acest trist personaj din istoria Stelei!
SA INCEPI CU TINE SI SA PLECI DIN FOTBAL CA AI DISTRUS O ECHIPA SI URMEAZA SA DISTRUGI SI FOTBALUL ROMANESC MIZERIE DE OM !!!!
Incepe cu tine si gloata ta! Si i-ai si pe toja, plesan tudose surdu!
Lista cu cei transferabili: 1.Gigi Becali; 2.Valeriu Argaseala; 3.Banel Nicolita; 4.Baciu; 5.Basarab Panduru. Sunt curios daca o sa-mi apara comentariul!
SA PLECE BANEL NICOLITA... E ANTI-TALENT. NU STIE CU MINGEA. DEGEABA ALERGA PE LANGA EA, CA CENTRARILE LUI NU TREC NICI MACAR DE PRIMUL ADVERSAR, IAR DACA TREC, ATUNCI SUNT PREA MOI. MAI MULT INALTA ZMEUL DECAT CENTREAZA....... E VARZA.
sa plece si cu oile lui!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.