Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
ELIMINARE DIN UEFA, RETROGRADARE, DESFIINTARE, INFIINTARE CU PSD SEKTORIAN 1 TUDORACHE. IA-TI ZBORUL- CS'OA'RA!
P(r)ostache, aia cu 8-2 era Steaua, care e acum in L2. Noi vorbim de fcsb, cel mai mare rezultat din meciurile Rapidului cu fcsb e Rapid-fcsb 5-1. OFTICA-TE :))
Doar ti-am zis din prima ca nu vreau sa te am pe constiinta :)) Unii mai vechi pe-aici isi amintesc de dedicatia pentru silvica de pe atol, asa ca n-am nimic de demonstrat, deja am facut-o, nu te mai agita inutil :))
A împrumutat posterul cu palmieri de la scenarist.
Păi cine i-a oprit pe cei de la armată să organizeze licitație? Prima dată echipa a ajuns la Păunescu.
Postat de adriann_ pe 02 Februarie 2023, 11:25. "Ma fraiere, eu am facut punte de duminica pana sambata urmatoare cu minivacanta asta, nici n-am deschis site-ul si daca-ti pun poze de pe unde am fost mi-e ca te am pe constiinta :))" Pune, bă, postacule hoinar, pozele alea din minivacanță odată, ce mama lui Sefer tot aștepți? Promovarea CSA? Festivitatea centenarului? Au trecut mai bine de 2 ore și n-ai pus nici măcar un link! Hai, să le vedem! Sau zi-ne măcar unde ai fost, nu ne mai ține în suspans. Te-a trimis Catalynn în Caraibe? Și-a uitat tableta norocoasă cu parolele conturilor sub palmier, la ultima tură de snorkeling? Cu ce ne dai pe spate? Ți-ai făcut poze cu Talpan și cu nevasta lui Șucu pe plajă? Hai, postacule bugetar aventurier, că mor de curiozitate și o să mă ai pe conștiință! BUHAHAHAHAHAHA. :)))
Până la paşti (cailor) e căştigător!
Lasa-l în pace ca e prostul cela de catalyn,care, el de mic este csaist,rapidist,dinamovist,craiovean,sibian,utist,etc,de nici el nu mai știe ce este sau cine este nici cu buletinul în măna
Ce nu intelege Becali (sau nu vrea sa inteleaga) este faptul ca FC Rapid 1923 (echipa din liga 1) a cumparat brandul Rapid pentru o suma de bani, pe cand Fotbal Club FCSB si-a insusit in mod fraudulos brandul Steaua in anul 2003 prin infiintarea unei societati noi, neorganizandu-se nicio licitatie publica pentru cumpararea brandului Steaua (pana la urma cu chestia asta le-a dat in cap de fiecare data Talpan avocatilor Fcsb, prin faptul ca singura modalitate prin care brandul Steaua putea ajunge la Fcsb era organizarea unei licitatii publice).
Justitia pe precedent e cea din tarile care merg pe "common law" adica UK si cateva foste colonii (intre care SUA, Canada si Australia). Nu are nici o treaba cu sistemul de la noi, bazat pe dreptul roman. Ciobanul, fiind complet needucat, prinde si el ce vede prin cate un film samd, dupa care isi bat avocatii joc de el :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.