Alte știri din fotbal
Filipe Coelho: „Este adevărat că se întâmplă multe lucruri în acest sezon, dar continuăm să luptăm”
0
UTA - Corvinul, în runda #6 a Superligii: măsură inedită anunțată de galeriile celor două cluburi » Echipe de start
1
Calcule la titlu în Bănie: „Acesta e grupul care vrea să ne împiedice” + Reacție virulentă: „Au refuzat să ajute fotbalul românesc"
14
„Grădinița lui Dinamo crește frumos” » Ionuț Chirilă a disecat izbânda cu Chindia și și-a expus planurile: „La FCSB se întâmplă exact invers!”
2
Știri din fotbal internațional
Se amână debutul lui Rodri la Barcelona
0
„Shooterul” român a fost prezentat în... Thailanda! A luat numărul 99
0
Prima rundă, prima catastrofă: Manchester United, bătută fără drept de apel de nou-promovată! Premieră istorică după 52 de ani
3
Cât ajunge să le coste „Noul San Siro” pe Inter și Milan
0
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
1
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
3
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
4
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Măsuri de urgență la CNE Cernavodă. Dunărea a ajuns la un minim istoric, ...
Libertatea
Doi salvamari au scos din mare un fragment de dronă la Năvodari, în preajma ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Petrolul continuă să circule în ciuda crizei din Ormuz. Operațiunea secretă ...
Libertatea
nu, eu nu vreau sa-l distrugem eu vreau sa-l curatam.......eu si acuma cu toate magariile care se descopera abia astept sa inceapa etapa, sa vina meciurile de cupa, europa orice da deja mi-e ciuda, ca astia fac toate combinatiile posibile ca sa scoata cat mai multi bani si de noi ii doare-n basca.....avem mare nevoie de o curatenie generala si de investitii masive in infrastructura inclusiv in ligile inferioare si la juniori...........
sefu vlad nu abera ca gigi si ca ala micu.da dovada ca gandesti ca un om nu ca o cornuta din staulul lui gigi.
Mai Mititelule , tu cu porcul asta fara pic de caracter si bunsimt , imparti confidente ?????????????????
nu te lua dupa mascarici astia doi.timpul v-a demonstra ca totul este o nebunie de a celor doi clovni.GSP.TV=G(GIGI)S(spune)P(prostii la tv.
asta este prea de tot.cum adica sa nu mai existe meci de fotbal in Romania?adica nici macar in liga a 4a?cluburile noastre mari se vor inscrie in campionatele tarilor vecine si tot vor exista meciuri de fotbal in Romania.mititelu atras pe nas sau a fumat vreo etnobotanica si viseaza acum.de mult nu mai cred ceea ce spune gigi si ala micu.
da fratioru da mai sunt si copii cu vise sa ajunga fotbalisti, si care trag din greu ani de zile si se pregatesc, de ce sa distrugem de tot fotbalu? cand pentru unii e singura speranta
tara lui mititelu si gigi, asta vrem? mitica si cu nashu fiind ocupati sa ispaseasca ( sa le fie gratiile usoare ), ne intoarcem la Republica Neanderthal!
daca nu s a scapat pana acum, inseamna ca mititelu exagereaza, nu stiu cat mai tine becali in el, dar e posibil sa nu fie sigur de ce zice, sa fie doar fantasme
va dati seama cate combinatii au cei de la federatie si liga??? si noi, prostii naibi , ne uitam la meciuri, mergem pe stadioane , plangem , suferim si astia-s bat poola de noi......am un prieten foarte bun si foarte destept, omu a renuntat sa se mai uite la meciuri din romania de vreo 3 ani......daca nici acum in al 12-lea ceas nu se curata fotbalul nostru atunci alta solutie nu mai avem decat sa renuntam si noi.............SAU EI SAU NOI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
S-a si gasit cui sa spuna marele secret....Gigel in secunda doi intra pe GSP si da pe goarna tot,atat il duce intelectu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.