Alte știri din fotbal
Publicul i-a cerut demisia lui Prepeliță, iar Dorinel Munteanu a dezvăluit dialogul de pe gazon: „Asta i-am spus”
0
Rapid - U Cluj, meciul zilei în Superliga » Reporterii GSP transmit de la stadion
0
FCSB, luată peste picior de o echipă din Turcia: „Suntem mult, mult mai buni decât ei”
0
FC Argeș - UTA, duel pentru play-off la Mioveni
1
Știri din fotbal internațional
Nottingham Forest transferă de la Manchester City! » Toate detaliile mutării
0
Judecătorul a refuzat solicitarea lui Real Madrid în cazul Negreira » Laporta: „Mă bucur că le-a închis ușa-n nas!”
0
Leeds - Arsenal, în etapa 24 din Premier League » Autogol caraghios
1
Viața fostului jucător al lui Real Madrid » Opt copii, muzică rap și un accident vascular cerebral
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Adriana Georgescu, avocata prinsă cu șpaga de 60.000 de euro a fost ...
Libertatea
Lasa bai propaganda! Toata lumea stie ca voluntari e satelitul minamoului..!
Sunteti penibili domnilor ziaristi de la gsp cu asemenea articole si comentarii !!!!!!! A-ti reusiut marea performanta sa transformati un ziar de sport intr-un ziar de cancan !!!!!! Penibililor .
Se reconfirmă că jucatorul Qaka a fost transferat de la Iasi ca TENTATIVĂ DE BLAT și nu pe criterii sportive. Fotbal Club FCSB numai de ILEGALITĂȚI se ține!
de cazul bunica si gloria buzau-steluta...dar de echipa care joaca acasa cu dimano pe stadionu stefan cel mare,asta nu credeam ca exista !
Mai oameni buni,nu va dati seama ca *** asta isi bate joc de intreg fotbalul romanesc?Bani si notorietate,atat doreste! Cu tot respectul pentru FCSB_isti, asta e diavolul,nu omul lui D-zeu!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vezi ca este exista o singura echipa care l-a batut pe Pandele in TOATE meciurile jucate in liga I. Stii cumva care e?
*** cramer asta e jucator cu potential, dar *** a reusit ce si-a propus, l-a linistit pe baiat...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.