Alte știri din fotbal
Papeau, pasă genială la golul din FCSB - UTA! Coman nu l-a iertat pe Târnovanu
0
Ce spune Marius Baciu despre impozia de la FCSB: „Trebuie să ne supunem toți”
1
„Mai intrăm la pauză!” » Imagini incredibile la Târgoviște, înainte de FCSB - UTA
0
De ce lipsește Octavian Popescu din lotul pentru FCSB - UTA
0
Știri din fotbal internațional
50 de milioane de lire sterline pentru atacantul din Premier League
0
Duelul românilor Horațiu Moldovan - Ianis Hagi, decis de un gol marcat la ultima fază
1
Cagliari - Inter, deplasare dificilă pentru Cristi Chivu în Serie A: GOL în minutul 9!
0
Bruno Fernandes, imperial în Manchester United - Ipswich Town
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Radu Miruță, întrebat dacă pleacă militarii americani din România după ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Motivele pentru care islandezii au respins aderarea la Uniunea Europeană. ...
Libertatea
MAI BINE JUCAU SI CU FOLOS -ONICAS -IONESCU S-AU BALAN-VARGA DECAT RATATII ASTIA DE NICOLITA SI OV.PETRE .
VAI DE CAPUL LUI BECALI - BANEL SI OV.PETRE CEI MAI PENIBILI JUCATORI DE CASCADORII RASULUI- OV.PETRE SI BANEL SUNT TERMINATI CA JUCATORI .
ma scuzi,dar,cine`i patron ii si aseaza cum vrea el ;) ca de,a vazut el la Olaroiu,ca 4-4-2 cu 2 mijlocasi la inchidere e bine.si a invatat destul fotbal de la Olaroiu incat sa stie ca de pe flancuri vin golurile,din centrari!
Zice Jiji : pe cuvantul meu de onoare...... care onoare ciobane???. Aia in care iti bagai pa in gura ziaristei care te intreba de Leoser? Aia in care fugeai cu punga cu bani dupa jucatorii Bistritei ? Aia cand dansai cu fularul dinamovistilor la meciul cu CFR-ul? Ai onoare mai putina ca un aurolac. Pleaca, vinde, lasa-ne SATANA ce esti. Tu esti adevaratul cancer al Stelei si al fotbalului romanesc.
golanski e distrus,se misca in reluare,toja in afara de stangu el nu mai are picior,orice fraier ii intelege jocu,ov petre e ceas akay la echipa asta,lui sekely i sa urcat la cap vedetismele,Stancu in ritmu lui,parpas ma mir ca nu a facut gafe in aprare
Si noi abea asteptam sa pleci ciobane, cat mai departe din Ghencea ca ne-am saturat de ineptiile tale.Ar trebui sa fii multumit, echipa joaca la fel de bine ca managementul tau de kakao, este chipul si asemanarea ta.Du-te si lasa-ne!
la steaua e nevoie de un antrenor care sa faca un grup unit........care sa aduca placerea jucatorilor de a juca...bergodi incepuse foarte bine lucrul asta...dar adevaratul antrenor care are toate meritele pt performantele stelei e ZENGA. el a facut echipa intr-un an cat a stat...
daca jiji de abia asteapta sa plece golanski in polonia , abia astept si eu sa se duca jiji inapoi, acolo unde a fost anul trecut inainte de pasti si unde ar trebui sa fie titular de drept adica la parnaie
Cand va veni ziua in care n-o sa mai auzim de asta dupa fiecare meci al Stelei?
Sincer la cum joaca steau ma tot intreb cum de s-a mentinut atata pe locul doi,a avut prea mult noroc!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.