Alte știri din fotbal
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
0
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
0
De ce simte Raul Opruț că este „un campionat mult mai interesant decât anul trecut”
0
Cătălin Cîrjan a apărut la interviu ca după un eșec
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Steaua se va duce in *ridicol absolut*, atata timp cat Gigisor va ramane finantator. Acel albastru si rosu pur , au ramas culori sterse , matuite , pacat.Piti n-o sa vina la echipa, mai mult ca sigur si varianta(mai ieftina si pe placul ornitorincului) cu Badea va fi un alt esec , un alt an pierdut si tot asa.Dl Gigisor nu mai are bani!! acel sac fara fund se pare ca, e unul de rafie si foarte rupt.AMIN
HAHA, mor de ras! Chiar esti simpatic, pupacios de dos al lui Jiji! Si daca vine MOURINHO, hahalera asta de Jiji tot nenoroceste echipa! Stoichita n-are nici o vina!
Cica Steaua lanseaza un BluRay care surclaseaza desenele animate Tom&Jerry. Ar fi vorba de noul film serial Jiji&Zapata, posibil sa fie mai tare ca Stan si Bran. Nici nu cred ca mai are rost sa comentez, echipa din Ghencea, voit nu rostesc numele,e o adunatura de panglicari impreuna cu incapatanatul principal. De fapt, daca privesc in jur...cu o exceptie, doua, nu vad nici o diferenta. Cap-coada, asta e trasatura fotbalului din RO.
Pai,ce-ai vrea sa faca ,dac-ai ajuns sa-i duci in excursie pe Valea Oltului cu camionul,intregind ciclul "sa ne vizitam frumusetili patrii"?Era bine daca "rentai"si tu un harmasar sa intri calare in Alba Iulia,ca tot te crezi Mihai Viteazul.Apropo,am mai vazut unul scapat de la balamuc crezandu-se Mihai Viteazul,te pomenesti ca tu esti ala!Asa-ti trebuie daca l-ai dat afara pe Bergodi,acum te bateai pentru titlu!!!
pe saracu badea nu l-a intrebat nimeni daca vrea sa vina la steaua. tin minte ca si dan petrescu era dorit in ghencea pana`n momentul in care a iesit si a declarat ca el nu va antrena niciodata in ghencea cat e jiji patron si s-a lamurit treaba :))
S-A ADEVERIT CA FARA OAMENI COMPETENTI - IN CONDUCERE CA MM STOICA FARA ANTRENORI DE VARF SI FARA FOTBALISTI DE CALITATE - SI IN ULTIMUL RAND FARA COMENTATORUL SI ANTRENORUL SEF BECALI STEAUA NU MAI ESTE STEAUA CI STELUTA LUI BECALI VEZI LOCUL 6 ANUL TRECUT SI LOCUL 5 ANUL ASTA -F.F.F.UMILITOR . STEAUA TREBUIE SALVATA DE DEMOLATORUL BECALI . CE A FACUT LA INCEPUT ESTE F.PUTIN CU CE A FACUT IN CEI 4 ANI -DEZASTRU TOTAL -FARA TITLU FARA CUPA SI A ADUS STEAUA SA FIE BATJOCORITA DE ORICE ECHIPA .
BECALI AFARA DIN GHENCEA ,NU IL STIMEZ PE DINU DAR ARE DREPTATE CUM TEA FACUT
PAHARUL S-A UMPLUT . ESTE F.F.F.UMILITOR CE A AJUNS STEAUA . ANUL TRECUT A TERMINAT PE UN LOC F.RUSINOS 6 IAR ANUL ACESTA PE UN 5 F.RUSINOS . STEAUA NU A MAI CASTIGAT TITLUL DE 4 ANI F.UMILITOR . PRINCIPALUL VINOVAT SI DEMOLATORUL STELEI ESTE G.BECALI CARE IN ULTIMII ANI A PREFERAT IN CONDUCEREA STELEI NUMAI SLUGI GEN ARGASEALA SI ANTRENORI DE PLUTON -PENTRU CA EL ESTE ANTRENORUL SEF SI JUCATORI ALESI DE EL SI ARGASEALA . SINGURA SOLUTIE CA STEAUA SA REDEVINA STEAUA ESTE CA G.BECALI SA PLECE .
asa-i cu aerul , simt briza ialomitei :))
Măi băiete pui de baci,dar la pariuri pe cine ai mers?Dar la Ploieşti...să nu o întorci...?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.