Alte știri din fotbal
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva! Te uiți la Haaland cu Saliba...”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Discurs rar întâlnit în Superligă: „Poate că nu merit colegi atât de buni”
0
FC Argeș a rezistat o repriză în inferioritate numerică și a obținut prima victorie a sezonului
3
Știri din fotbal internațional
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
2
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
15
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Eu nu ced dar fiecare cu parerea lui . Eu nu cred ca steaua poate trece de twente fara brandan si geraldo in echipa in acest moment cel putin cit despre fratii Costea astia inca nu sau integrat .
asta are probleme cu capul rau de tot..face asemenea declaratii intr-un moment in care Steaua avea evolutii incantatoare (vezi ultimele meciuri din campionat si din Europa League)..mi-e teama ca jucatorii straini care formeaza scheletul echipei si sunt cu mult mai buni decat romanasii nostrii, nu vor mai avea acceasi ambitie in retur, ca sa nu mai vorbim de meciul cu Twente..cum poti sa-i spui celui mai bun fundas al Stelei si indispensabil pt.echipa, care a jucat toate meciurile constant bine, cu ajutorul caruia s-au realizat performante la Steaua si ti-a bagat bani in buzunar ,,Băi, băiatule, găseşte-ţi echipă, că din vară pleci de la Steaua!", pai asta e recunoasterea lui?
pai ce? luchin chiar e la nationala. ..))) dar iti spun eu, imi pare rau ca trebuie sa afirm asta, chiriches este cu cel putin o clasa peste luchin. si cand ma gandesc, dinamo i-a vazut prima si a avut discutii lungi pentru ei : chiriches, parvulescu, bourceanu (inca de cand era la galati), tanase (cand era la pitesti)... si totusi, NICI UNUl nu a ajuns la dinamo. in ultimii 3 ani steaua a fost peste noi, a plusat mai mult. de asta mai zic uneori, nu trebuie injuraty asa rau becali. partea lui proasta e gura aia sloboda si mintea aia mai sucita ca itele din blanita mioarelor lui.
Pai noi trebuie sa gindim ce e in creierul lor resectiv, europarlamentarul" , porumbakis, copos, etc...Daca Dinamo sau Rapid iau camionatul , creditorii platesc mai mult din datorii decit sa investeasca . Daca pune Paszkani mina pe milioane din nou ala isi creeaza un imperiu de 1000 de ani . Capitalismul nu e complicat , nu exista etica si echitate deviza e " pestele cel mare il inghite pe cel mic " restul e doar "fatzada"!! Cel mai prost e mitititelu care a pierdut tot clubul la CAZINO si cind s-a dus acasa era noapte fara lumini pe strazi ca la booveni tehnologia a ramas ristica..se citeste la lampa de petrol si se scrie cu pana de strutz !!
Echipa facuta de tine e ca un brad de craciun fara varf:)) Pe bune!!
Cine are ochi vede si la Dinamo tineri de NATIONALA, numai ca noi n-avem goarna in fiecare zi pe GSP. Nu-l vad pe Luchin cu nimic mai prejos decat pe Chiriches, dar n-a tipat nimeni azi in presa: am cel mai bun jucator, joaca pe 4 posturi. e diferenta de percepere ca suporter.
echipa asta, la turatie maxima, chiar ar fi impresionanta si in europa nu in UCl, dar in EL ar trece de grupe.
fii atent, de pilda : tatarusanu dananae-chiriches- gardos-latovlevici chipciu - bourceanu- tanase-parvulescu m costea - f l costea arata a echipa campioana suta la suta romaneasca? eu spun ca arata..
Nu zice nimeni cä nu se poate , dar ai väzut knd s-a dus Dacia Otelu la cursele adevärate ce-a pätit , nu ? :)
Corect , knd incepe campionatul vom avea discutii mari despre aceastä echipä .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.