Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
5
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
11
Știri din fotbal internațional
O nouă ligă de fotbal ar putea apărea în Europa » Jurgen Klopp, figura centrală a proiectului
0
Golul serii! Vlad Dragomir a „spart gheața” în Liga Campionilor cu o „torpilă” în vinclu
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru echipa lui Dennis Man & Co » Ce se întâmplă cu românul
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în „finala” pentru calificarea directă
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Un suflet mic și murdar”: CTP dezvăluie cum a reacționat Crin Antonescu ...
Libertatea
sa fim seriosi........daca nu baga ciobanul banii la timpul potrivit era steaua de vreo 20 ani in liga a 4 a........toti sant eroi dupa razboi dar cand a fost sa sara la inaintare cu cascavalul sau dat loviti. Acum viseaza milioane de euro pe marca lu peste...sa o scota la vanzare sa vada care este valoarea adevarata
Nea jiji cum te duci la Curtea Europeană de Justiție ..............FARA ACTE ..........este ca si cum ai inscrie o masina fara cartea masinii :))))))))))))))))))))))))) ...........cred ca pe data de 9 Mai vine decisiva :))))))))))))))))))))))))))))))))))) ............NOSTRADAMUS CATALYN ....cam tot ce ai spus s-a adeverit !!!!
Este clar ca avocatii, ca de altfel toti cei din jurul lui becali, profita la maxim de naivitatea si lipsa de educatie juridica a acestui individ, vanzandu i iluzii desarte pe bani multi. Curtea de Justitie nu are competenta sa judece litigii nationale, rezumandu se sa adopte decizii de interpretare a dreptului unional, iar Curtea Europeana a Drepturilor Omului judeca doar aspectele procedurale, fiind o jurisdictie supranationala care verifica respectarea drepturilor omului in procedurile judiciare nationale (ex dreptul la aparare, dreptul la nediscriminare in justitie etc.). Prin urmare, solutia de fond a instantelor nationale nu mai poate fi schimbata pe calea controlului supranational.
Oier prost...cum nu faceai Marketing cand aveai si magazin online cu Steaua puscarias prost....
E multi aia care il compatimeste pe Gigi?
Ai putina dreptate în ce spui.Pe Gigi nu îl compătimește decât aia cu puțin chreier.Iar cu Armata ști Cum este te bucuri ca sa găsit cineva sa oprească mizeria.
Mai exista vreun specimen care nu a aflat ca FCSB nu este Steaua ??????
Se vede mult mai bine "din afara". Ai perfecta dreptate! Avem o tara nebuna, nebune de tot.
Omul atâta poate.Și gloata după el.
Stau de nebun de 20 de minute pe site ul asta si ma mir atat de prostia mea cat si a voastra. Un cioban care conform legii a cam *** o echipa e compatimit atat de mine cat si de altii. Niste soldati de plumb care au vandut Steaua pe 2 lei acum 15-20 de ani sunt laudati de unii ca mari salvatori! Si nu sunt! Avem o tara nebuna nebuna nebuna... Capitalismul salbatic s-a sfarsit in Romania acum vreo 3-4 ani. Ce facem? Nationalizam toate afacerile? Mergem mai departe asa?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.