Alte știri din fotbal
Alertă la FRF, după dezvăluirile Gazetei! Sesizare de urgență în scandalul momentului » Președintele riscă doi ani de suspendare!
1
Două achiziții tari la Sepsi! Dioszegi nu mai vrea să retrogradeze
2
Mutare oficializată: Corvinul a transferat de la vicecampioana U Cluj
0
Nuno Campos a ajuns în România » Cine l-a însoțit pe noul antrenor de la Dinamo
1
Știri din fotbal internațional
„Mister m-a întrebat « Asta e mașina ta? » A doua zi m-au dus la reprezentanța Audi” » Povestea pe care fostul elev al lui Mourinho nu a uitat-o
0
Contract „pe viață” pentru starul lui Chivu! » Salariu de vedetă, la nivelul lui Nicolo Barella și Hakan Calhanoglu
0
Interzise la Mondialul 2026! Ce problemă are FIFA cu tricourile haitienilor
0
FRF a finalizat candidatura pentru finala Europa League: când vine decizia
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Alexia, eleva din Cluj care voia să studieze la Viena, iar pentru asta a ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
Iar rusinea asta de Dan Urdă?Iar ai aflat din surse "sigure" informatiile astea? Nici macar nu m-am obosit sa citesc mizeria ta de articol, doar vreau sa mai comentez la adresa ta!
ce femei sa aiba cristi asta?nu vedeti ce fata are?...zici ca e de la casa de copii..)))..poate sa aiba si miliarde....dar degeaba...nu?
Bai fitsuica lu peshte. Voi va contraziceti de la un articol la altul. Faceti si voi o sedinta seara si sincronizati-va minciunile pe care vreti sa le scrieti a doua zi... pare un forum unde vro 20 de mincinosi baga fiecare cite un articol ca sa umple fitsuca. 1. Becali a zis ca nu ii reproseaza viata extrasportiva, ci altceva (prob relatia cu gagica-sa. 2. Nu s-a rupt ci doar a facut o inflamatie 3. nu a fost fortat, ci a fost bagat progresiv, pe final, intii 10 min, apoi 15, apoi 20 ...
sper sa nu ajungi un "prafuit" domnule Tanase, cum ai venit-mai repede pleci, vrei sa "cresti" mare si sa "mananci" o paine buna trage tare nu te mai "rupe", HAI CA POTI!!!
asta pateste un dobitoc ce a indraznit sa se pozeze cu fularul stelei langa statuia si imaginea lui nicolae dobrin. vei mai juca tu fotbal la nivel inalt, cand se va ridica dobrin din morti. iti doresc sa-ti cheltui toti banii cu prostituatele din bucuresti. si asa creier mult n-ai in capul ala.
Ba, nu am inteles nimic !!! Te-ai nascut in afara tarii ? Daca nu, cum ai reusit sa treci clasa a doua ?
Steaua a dat 1,8 milioane pe un jucator care a dat 2 goluri intr-un sezon jucand la o echipa destul de buna a campionatului,ma refer la fc arges de anul trecut.Cred ca aici e problema,nu fitele si toate celelalte.Tanasa joaca de 4-5 ani la fc arges,adica nu e tipul de jucator care sa apara de nicaieri.
atac direct la persoana face ciobanu,asa echipa asa transfer ha ha,echipa de dai lei.
Ba jiji,fecala ordinara ce esti,sa te iau cu tot neamu tau sa va dau m.u.i.e,avorton prost cum te-a cacat mumata.Sa vezi ce surprize iti facem noi suporterii,o sa regreti si ca teai nascut,cioban imputit.
-nu scrie presa ca e noul mutu? el crede in presa binevoitoare si vrea sa fie si mai tare asa ca arde anumite etape, lasa fotbalul si se ocupa de savarina gagicii, daca eadevarat ce se scrie cu privire la viata extra sportiva, e un dobitoc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.