Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic, înainte de derby-ul cu Rapid: „Cel mai important moment”
0
Se repetă scenariul din tur? Cine iese campioană și cine merge în cupele europene cu aceleași rezultate
0
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Gol rapid
0
Play-out-ul din Liga 2: final în cele 8 partide
0
Știri din fotbal internațional
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
PAOK - OFI Creta, în finala Cupei Greciei » Răzvan Lucescu luptă pentru trofeu
0
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Locul exact din Galați unde a lovit drona rusească: un cartier de case în ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
EXACT!! ASA SI TREBUIE!!! AI TU CEVA DE COMENTAT??
vad ca esti obiectiv...bun!!! imi place despre tine dar trebuie sa recunosti ca mai intai a fost offsaidul eronat la banel si atunci puteam face 2-0 deci cu egalaraea e mai greu ..SCORUL CORECT 2-1 ...este????
ceeeeeeeeeeee ???? tu pe ce planeta traiesti ciuperca cu plamani??? ce montata ??ce unita???tu habar nu ai ce vorbesti fraierica de bucuresti..dinamo e cea mai dezbinata echipa la ora actuala ..jucatori stau sa se bata in vestiare nici macar nu stiu cine este capitan de echipa..o etapa e unul alta etapa e celalalt...la o victorie se bucura toti si dau din codite ca niste javre de tomberon cand vad paine uscata dar la o infrangere sunt in stare sa se bata intre ei si sa dea vina unul pe celalalt
E clar, Otelul si-a dat viata pe teren cu CFR, a stat capra in fata stelei, si o sa-si dea viata pe teren cu Dinamo !
un prost arunca o piatra si o mie de destepti sar s-o scoata o noua mostra marca gsp sa atraga scandal si rating
Vreti sa sugerati ideea ca Gigi a plasat deja valiza la Otelul?
ce as rade de voi, astia care sariti sa comentati, daca ar iesi ci0banul dupa otelul-dinamo si ar zice "am vrut sa spun cat de buna echipa e, nu cat de blatista! ehehehe"...s-a referit la faptul ca otelul a dat o replica neasteptat de buna stelei, nicidecum la blat...blat intelegeti voi, ca deh, la ce sa va asteptati din articolele gesepeului?
Bine oaie, si dupa aia mincam! Sa te vad miercuri! Asa un Dinamo unit si montat n-ai mai trait de mult! Sa te vad dupa meci! O s-o faci iar de oaie!
Bai rusinea Romaniei asteapta pina miercuri! Dupa meci iar o sa incepi sa arunci cu noroi! Asta esti, mizerie!
alo, catzeii, cine a ratat ultima sansa de egalare in steaua - otelul ???? Portarul echipei oaspete, asa ca eu v-as interzice sa vorbiti celor cu 8 clase care comentati aici pe forum, ca isi dau vita cu dinamo si cu steaua nu, stai sa vezi cum vin punctele la masa verde de la steaua la otelul, rabdare pana la sf campionatului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.