Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
„Egoul nu-i permite! Cristiano, nu vrem să te ucidem, dar...” » Incredibil ce au scris portughezii despre Ronaldo, după eliminarea de la Mondial
0
SUA - Belgia, în optimile Campionatului Mondial » Încă un gol în debutul reprizei secunde după o gafă a portarului
0
Selecționerul Portugaliei confirmă despărțirea: „Este sfârșitul unui ciclu”
0
„Nu urmăresc recordurile, ele mă urmăresc pe mine” » Cristiano Ronaldo, după eliminarea de la Mondial: „Portugalia nu câștigase nimic înainte”
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
GG vrea să între în istoria ligii 1 ca cel mai tzepuit personaj de către cine … de mititelu că oricum cel mai bine “i-a dat-o nașul hagi .
Ma,sunteți siguri de titlu?Sau e articol cu "întârziere".Ieri sau alaltăieri,ați publicat un interviu cu Mititelu,în care a spus ca a primit oferta de la FCSB,una consistenta și va dădeați cu presupusul ca ar fi vorba de 2 milioane.Azi,tot atât?Poate 2 milioane și procente sau 2,5 milioane?Ceva nu se "îmbucă".Măine sa veniți cu un nou articol sa ne spuneți prețul cel bun
Nu cred ca vrea jucatorul, el stie ce potential are si ca e deja "vazut" de cluburi mari, nu-l poate interesa caricatura de FCSB. Daca era sa plece se ducea deja la Becali dar stie ca acolo e "ingropat". Sau poate Giel iese cu 1 milion salariu pe an. Poate asa.
Mititelu a spus săptămâna trecută ca nu i-a în discuție aceasta ofertă. De ce insistați?! Cat despre repatrierea spectaculoasă a lui Sorescu, să fim serioși. De ce, oare, au acceptat polonezi 50.000 pentru un împrumut?! Poate... ca să scape de el?!?
Bre, de-ar fi dat, nea JJ, 2M lui nea Adi, pt Bauza, acesta era deja in drum spre bucale ;)))
De ce n-ar sta Mititelu pana la vara cand e perioada cea mai buna pentru vanzari? Poate lua 3 sau 4 chiar de la Gigi, plus procente. Becali a intrat in transa aia specifica gamblerilor, i s-a pus pata, se sufoca daca nu-l va lua, indiferent cu cat.
o mutare de răsunet, repatrierea lui Deian Sorescu (25 de ani) =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) rasuna FOSTA Braila lui freddy :))))))))))))))
jiji vrea sa cumpre ieftin si sa vanda scump ...un fel de ...se intalni hotul cu prostul ...
***. să fim serioși, nu-i vreun maradona băuza ăla sa merite multi bani. maxim 200k merită
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mi-era un dor de o știre cu Jiji... Intru tot mai rar pe gsp, și voi intra tot mai rar. Individul ăsta îmi provoacă repugnă. Totuși, aștept cu nerăbdare o știre de senzație (bănuiesc că se lucrează serios la ea, cu sute de ziariști implicați, sunt de cercetat Reuters, AFP, DPA, TASS, EPA, Agerpress etc.), o paralelă între Shakira și Anamaria Prodan. Cu poze multe pe marginea piscinei...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.