Alte știri din fotbal
Granzii din Superligă, despărțiți de 20 km » FCSB e într-un complex de top, Dinamo și Rapid pe malul apei, iar Craiova e pe urmele lui Obama și Putin
0
Americanii vor tot » CFR Cluj mai poate pierde o vedetă: 4 milioane de euro
1
Debutat de Mircea Lucescu în Liga 1, oferă detalii din culise despre selecționer: „Ne spunea să ne facem relații, să ne căsătorim devreme și să mergem la facultate”
0
Cutremur la CFR Cluj! Clubul riscă să nu ia licența: ce trebuie să facă URGENT
4
Știri din fotbal internațional
Laurențiu Reghecampf, start cu dreptul în 2026 » Trei victorii consecutive pentru echipa românului
0
Maroc, favorită să găzduiască următoarea ediție a Campionatului Mondial al Cluburilor
0
Ilie Dumitrescu e sigur, după transferul lui Louis Munteanu
1
Un nou transfer pe Anfield » Liverpool aduce un puști-minune de 17 ani
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
5
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Șoferul poreclit „legenda taximetriștilor”, ucis de un client nemulțumit de ...
Libertatea
Cum arată Wuling Binguo EV, cea mai ieftină mașină electrică din lume. Cât ...
Adevărul
Sindromul celui de-al Treilea Om: când cei aflați în primejdie primesc un ...
GSP SPECIAL
Unul din trei români se așteaptă la un an „mult mai rău” în 2026 decât în ...
Libertatea
Dl. Gigi Becali a promis că, în iarnă, va aduce 5 jucători. Atenție, Metaloglobus, Farul, Hermanstadt, Csikszereda, Slobozia, că sunteți direct vizate! Securizați-vă contractele cu jucătorii căci Dl. Becali vrea să-și refacă lotul câștigător.
Cine îl mai crede pe acest Becali?
e *** saracu, i-a mai dat afara de vreo 6-7 ori pe astia 3. si echipa va juca fix la fel dupa ce ii da afara, pentru ca cei 3 nu joaca oricum. da afara si portarul de rezerva bai Gigi, ca sa luam titlul!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bre nea Gigi, ca sa meargă echipa, scuza mă că îți zic, dar du te bre pe muntele Athos, mai stai și tu acolo , mai meditează, stai vreo 2-3 luni, poate 4, 5 și vino mai înțelept la anul când o să fie mai bine. Degeaba ii dai afară pe toți, că nu sunt ei problema. Uite exemplu cu oile , un an fac brânză buna alt an nu, cum rezolvi problema? Sacrifici oile și aduci altele.... Și ce rezolvi daca le sacrifici pe toate? Unde este iertarea mult pomenită in discursurile tale?
Da' pe randum cand il da afara ?
Fecesebistilor, sa va asigurati ca stati undeva jos inainte sa va uitati pe site-ul UEFA. :))))))))))))))))))))))))))))))))))
Corect
Cam asa :)
I-am spus Gigi lui MM: nu-ți șade bine când plângi:)))
Cand Costreie este in vacanta si Kovacs e ocupat prin EAU , Gigi da afara jucatori pe banda rulanta:))) cand revin Costreie sau Kovacs, Tavi Popescu 50 milioane, Olaru 35 milioane, Birligea 25 mil s.am.d :)))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.