Alte știri din fotbal
Decizia luată de FCSB înainte de ultimul meci din play-out: „Patronul a declarat că vrea să vadă asta”
0
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
3
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
8
Știri din fotbal internațional
Roma câștigă Derby della Capitale și intră pe loc de Champions League » Lazio continuă sezonul de coșmar
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Poi, din toate listele, de pe la toate partidele, eu nu vad unul, "mai rasarit".Ma gândeam ca poate știi tu vreunul.
Nu trebuie sa spun eu cine, lista e publica.
Nu-ti face cinste raspunsul… “… pe un cal…alergand pe-un camp de noapte…, etc” ( N.Stanescu, sa nu uitam ghilimelele). Ne-au intoxicat “ alesii”, am ajuns bine.
Incompetenții din parlament nu o sa facă ei legi nici ceva bun pentru țară decât circ și panaramă, ei de aceea au fost votați de multi *** ca sa facă circ.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gloata iubește circul și prostia, eu sper că noul guvern va majora pensiile cu indexarea potrivit legii de la 1 ianuarie, altfel noul guvern va fi contestat în stradă, vad că unii politruci de frunte vin cu propuneri idioate de înghețarea pensiilor ceea ce ar fi o catastrofa pentru noul guvern, daca vor sa inghețe sa facă cu salariile lor că ele sunt enorme și cu pensiile speciale care sa le desființeze pe toate fără nuci i excepție de la milițian la președinte fosti și actuali, nu pensionarii trebuie sa plateasca greșelile politrucilor care șifonează banii publici prin lucrările din banii publici umflate de câteva ori pentru a fi șifonați, acolo trebuie tăiați banii și verifucate devizele investițiilor, nu la pensionari.
Incompetenții fin parlament nu o sa facă ei legi nici ceva bun pentru țară decât circ și panaramă, ei de aceea au fost votați de multi *** ca sa facă circ.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Extremistul Simeon george agent KGB acum fsb ar trebui că el și partidul lui de extremiști votați de cei care seamănă cu ei proruși, sa fie sa scosi in afara legii.
A ajuns ciobanu Ghiță behăitul și deja face circ în parlament din prima zi, el si cu penibilul zis leana țața lu Costel doi idioți care nu ar avea ce căuta niciodată in parlamentul țării, ei sunt o rușine pentru țară doi parveniți lipsiți de educație, bun simț și moralitate care și-au cumpărat locul un parlament Gigel cu o tona de brânză. S&au găsit ăștia doi sa se lege de Johannis care e cu 19 clase peste ei, sa va fie rușine parveniților.
Și când te gândești, ca intr-o sesiune normala, acum erau în vacanta.Cat suferă sărmanii!
Daca ne dai exemplu, unul singur, atunci eu chiar te cred!Indiferent din care partid, toți sunt de "teapa" lui Becali sau puțintel "mai rasariti".Nu-si vad decât interesul personal, sau interesul de grup, de partid și nu numai
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.