Alte știri din fotbal
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Daniel Pancu, după plecarea a doi jucători de la Rapid: „Imposibil de înlocuit”
0
Ce se ascunde sub noul șantier » Locul unde s-a câștigat un titlu șters din istorie renaște după zeci de ani, cu 75 de milioane €
1
Atacantul lui Dinamo a identificat diferențele dintre Nuno Campos și Kopic: „S-a schimbat totul”
2
Știri din fotbal internațional
Seism pe piața transferurilor?! Liverpool „atentează” la Vinicius jr
0
Recordul Guinness, aproape să fie doborât » Peste 23 de milioane de oameni cer excluderea Argentinei de la Mondial
0
Dorit selecționer, Pep Guardiola le-a dat răspunsul clar italienilor
0
Rezultat mincinos?! » 10 concluzii după dezastrul FCSB - FK Auda: unde a fost slab Boutoutaou și cine i-a terorizat pe roș-albaștri
13
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
6
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Angajații au aflat în concediu că rămân șomeri: ultimul producător de ...
Libertatea
Eu deabia astept sa semneze.E un jucator foarte bun dar as mai vrea ceva fundasi ca acolo avem punctul nostru slab.Las mai dori pe Varga nu vreau sa ajunga in Giulesti il vreau in Ghencea.Si atunci putem spune ca suntem campioana transferurilor
Am vazut si eu meciul,iar Abel Moreno a intrat dupa minutul 70,cred ca era deja 1-0 pT Real.Nu mai mintii,ca-ti creste nasul mare ca lui Pinocchio
E adevarat ca avem un foarte bun lot, de ani de zile nu s-au mai adus jucatori de calitate la Steaua. Asta a fost si mana si munca lui Stoichita , care e un adevarat profesionist. Singura echipa care a mai adus jucatori buni si se bate cu Steaua la titlu e Vaslui. La restul cred ca deja se cunoaste criza financiara. Mult succes Steaua!!!
JIJI ce te faci tu si varatu ion zis gibani,ca a-ti facut numai fete....6 fete....si cu ale lui victor 3,se fac 8....se duce draq stirpea vostra de oieri-),aveti grija ca ginerii dau bine la ochii,,,,-)) cat ma bucur ca dispareti de tot-))))
Ce tare... mi-au cenzurat comment-ul antiCIOBAN (a.k.a. BKL) SCALAVI!!!!!!!!!
Vezi-ti de treaba ta ciobane!!!! E mai simplu la oi, rezuma-te la ce stii!!!! VinDe STEAUA!!!! De la Buzau... speram sa crapi!!!!!!
cu tot respectul pe care il am fatza de steaua ( si nu fatza de jiji ) cred ca lotul stelei este destul de slabut si nu prea se compara cu ce gasesti la Vaslui, Cluj sau Timisoara... ramane de vazut...
da.. avetzi dreptate.. aparare nu avem!!:(( vroiam sa ii aduc aminte la jiji. ca in acest moment urmaresc xerez - real madrid unde titular este fostul jucator Abel Moreno care nu a facut fatza in liga 1 dar face in Spania..:))) jalnici... jiji si argaseala..
sintem tari in atac si la mijloc dar in aparare nu cred ca am fost asa slabi in ultimii 10 ani.
e adevarat ca STEAUA are echipa dar aparare nu are!!! suntem descoperiti in aparare d-le Becali si timpul e scurt pana la inceperea campionatului acolo trebuie adus pe cineva care sa traga dupa el toata apararea ca e vraiste acolo. Daca am avea aparare nici nu ma mai gandesc ca nu lu-am titlul in 2010...plus ca vin si meciurile din EL sau UCL deci avem nevoie de aparare! de atac nu ma indoiesc nici o secunda Kapetanos si cu Pepe sparge tot daca ar mai veni doi oameni in aparare STEAUA CAMPIOANA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.