Alte știri din fotbal
Internaționalul din lotul lui Mircea Lucescu a fost schimbat în minutul 27 » Mihai Stoica: „Greșeală gravă de poziționare”
0
Pe cine poate chema Mircea Lucescu în locul lui Ionuț Radu? Surpriza, rezervă în Superliga
0
Final în Hermannstadt - Botoșani: Dorinel l-a umilit pe Croitoru! Clasament în play-out
3
Alertă: Ionuț Radu, OUT de la lot?! A venit primul diagnostic, după meciul de coșmar de azi
10
Știri din fotbal internațional
Fiorentina - Inter » Deschidere de scor după câteva zeci de secunde
0
Real Madrid - Atletico, derby în La Liga » Echipele de start
0
Pep Guardiola, reacție nemaivăzută în finala Cupei Ligii Angliei! Scene rare pe Wembley
0
Oh, Really! City a răpus-o pe Arsenal în 5 minute pe Wembley și și-a adjudecat primul trofeu al sezonului: O'Reilly, eroul lui Pep
6
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
„Probabil că o să mor pe scenă” - Interviu cu cel mai tânăr solist și ...
Libertatea
Sti cum te asteapta englezii puscariasule ????? Cu brayele deschise !!!! Plecati odata sa scapati fotbalul ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
drum bun si cale batuta
Am citit articolul cu lacrimi in ochi! Mi-e deja dor de Gigi si de MM. Va rog luati-l cu voi si pe Craitoiu ca sa aveti cine sa va scrie articole la ziar. Mult succes la cele 100 milioane profit anual! Dupa cativa ani puteti lua si o echipa din prima liga, iar cele 100 milioane vor deveni poate 300, iar dupa alti cativa ani, plecati in America in NFL. Acolo sunt si mai multi bani! Noi, sarmanii, ramanem aici si plangem!
Englezii asteapta cu bratele deschise orice fost parlamentar european român care a facut si puscarie pentru infractiuni in fotbal comise in Romania! Asa de dragi ne au! :D hahaha
pai tractorul e normal sa fie mai bine vazut ca mercedesul jiji, tractorul produce
jiji n are bani ...
Baaa,nu radeti!Voi auziti ce zice "nea Gigi"ca face in liga a 2-a din Anglia?"Luam o echipa cu 25 de milioane,luam in fiecare an 150 de milioane din drepturile tv,platesc salarii de 10 milioane euro si am profit de 100 milioane de euro pe an"!Ati auzit?Face profit de 1000% pe an!!!Pe un asa geniu financiar tare mi-e frica ca o sa-l rapeasca "agenturili imperialiste"!Uite asa ne pleaca geniile din tara,in loc sa-l punem prim ministru, sau macar ministru de finante,sa ne fericeasca pe toti!
Dacă asta ai înteles tu , din ce a zis el, ai IQ de gigist!
Ce sa luati ba puscariasilor voi din Anglia? Poate o echipa de curling ca sa faca fata si Memi. Acolo trebuie sa dai teste psihologice, nu vii calare pe cal cu palosul din plastilina si cu marioneta in cutia de carton.
Păi dacă și mm a fost de acord, du-te. De-abia te așteaptă englezii să-i înveți tu cum se fac afacerile. Acum întreb și eu ,dacă tu o să ai profit de 100 mil, actualii patroni de ce nu fac acelaș profit? Și dacă-l fac de ce vând? Du-te bă gigi cu aiurelile tale, te-ai ,,zmucit” rău după pierderea campionatului, și acum bați câmpii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.