Alte știri din fotbal
Ionuț Lupescu, tăios despre Dinamo - FCSB: „Tocmai de aceea nu e un derby”
0
Victor Pițurcă a numit cel mai bun jucător de la Craiova: „E preferatul meu”
3
Rapid - Dinamo, derby incandescent pe Giulești » Echipele pregătite de Daniel Pancu și Nuno Campos
4
9 meciuri din runda a treia din Liga 2 » Derby la vârf + meci complicat pentru CS Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona va avea un nou titular pe flancul drept » Viitorul lui Kounde este tot mai incert
0
Finalistul de la Campionatul Mondial a fost prezentat oficial la Atletico Madrid
0
Cel mai bun jucător în 2021-2022, la solduri » Exclus din planurile antrenorului: se vinde pentru 40 de milioane!
0
Cristi Chivu a rămas fără mijlocaș » A fost prezentat la o rivală din Serie A
0
Lifestyle
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
7
Ucraina arată că încă poate ataca. 26 de localități și peste 600 de ...
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Te-am vazut, nu mai semnaliza.
Se stie ca banii sunt ochiul dracului. deci, nu Dumnezeu i-a dat bani lui Becali ci... El poate sa promita salarii de un milion, in conditiile anuntate, ca tot nu risca sa le plteasca vreodata!
Jucatorii Fcsb-ului sa stea linistiti !! Cum echipa ciobanului nu va mai ajunge ani de zile in grupele Ligii Campionilor, salariile lor nu vor mai fi marite !! Nici sansa sa vanda vreun fotbalist pe zeci de milioane nu va exista !! Fiti calmi baieti….ramaneti doar cu salariile actuale !!
Da ce ați apărut hateri prostalăi, la comandă
Te duci în lupă cu satelitul, *** (a se citi invers), împreună cu *** care iți face publicitate ocultă. Vai de capul vostru!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce îi faceți publicitate unui astfel de paranoic? Nu e de ajuns că a distrus un brand? Ce exemplu poate fi un incult fără nici o pregătire intelectuală? Promovați incultura și pușcăriași. Vă identificați cu astfel de caractere?Rușine.
Cam toti hotii sustin ca Dumnezeu le a dat banii !! Ba unii isi fac cruce inainte sa mearga la furat ;))
***. :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da sigur te duci in SAMPION LIG
mai ce a baut asta sau a tras pe nas ceva ca prea aiureaza auzi vise cica la anul joaca cu fcsb in liga campionilor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.