Alte știri din fotbal
A intrat în gura lui Bogdan Stelea, după Slovacia - România: „Nu poți să faci asta” + „Nu avem valoare, să recunoaștem!”
0
Ciprian Marica, disperat de rezultatele naționalei: „Asta e singura speranță! Uitați-vă ce face Bosnia”
0
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
Știri din fotbal internațional
Gazzetta dello Sport a postat fotografia care exprimă perfect drama Squadrei Azzurra » Ce scriu italienii: principalul vinovat
0
Selecționerul Gennaro Gattuso, în lacrimi: „Suntem devastați! Dacă mi-ați înfige un pumnal...”
0
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două naționale calificate în această dimineață
0
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Deocamdata, Gigi a vandut jucatori pe 10 milioane de euro, pe 9 milioane, pe 8 milioane.. plus multi altii, uzual, pe 2-3 milioane. Prostalaii stau la usa ori lipiti de gard si plang a frustrare si neputinta!
gsp...gata sunteti si voi. terminati, cum e peste tot, ar trebui jurnalisti obiectivi, dar banul ....cine il mai ia atunci nu ? totusi sa scrii asa aberatii...e un ziar de sport, basmele le-am invatat la timpul lor si s-a specificat clar atunci ca nu au legatura cu realiatea, exact ca si articolul vostru. Asa cred ca e cel mai frumos spus, decat sa spun ca dezinformati, manipulati, mintiti...rusine.
Se tin turcii de glume....nici al nasîr sau al șabab nu se ingesuie sa cumpere asa ceva.
Îți mai dă Gelu covrigi, Nelule?
nu cred ca mai trec, oricum treburile nu s-au redresat acolo nici la 5 ani jumate dupa sir alex f. asta este lovitura de gratie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.