Comentarii (7)
692690830833640
Iulian Peiu  •  28 Noiembrie 2016, 08:53

MAI MARE NENOROCIT CA CIOBANU ASTA NU EXISTA CU LACOMIA LUI DUPA BANI A NENOROCIT 2 ECHIPE DE JUCATORI

920930717928342
Daniel Duhalm  •  28 Noiembrie 2016, 01:09

Problema e de fatada ...practic omul vrea sa-si recupereze createle de la Dinamo unde are peste 3 milioane USD investite ...vanzand tricouri pentru Dinamo ...mai e site-ul lui Dinamo unde acolo nu stiu daca si cum mai scoate bani...nu e vb de emblema , palmares...sau ceva legat de REPREZENTAREA LEGALA a clubului in Romania sau Europa...deci ...practic e o problema ADMINISTRATIVA ....asta nu afecteaza Dinamo in nici un fel....pana la recuperarea sumei investite de bosorogul Badea ...lucrurile sunt ok...abia dupa aia pot incepe eventualele probleme legale ...asta daca Negoita vrea si bucata aia de afacere ...ceea ce nu prea cred ....

adianghelescu
adianghelescu  •  27 Noiembrie 2016, 23:34

acelasi articol putin schimbat nici nu va dati seama cat de penibili sunteti

conasu_boeru
conasu_boeru  •  27 Noiembrie 2016, 23:06
Postat de manutd.steaua pe 27 Noiembrie 2016, 21:23

Pai ba gigi,da punctele astea 3 la Botosani,sa nu prinda *** locul 6,ca dupa iar *** si doneaza 6 puncte celei care se va lupta la titlu cu Steaua!nu fi prost,pierde azi si castiga miercuri si scoate *** din primele 6 locuri!!!oricum titl;ul e ca si luat,important e ca dinamo sa lupte salvarea de la retrogradare,nu pt locul 6,cu blaturi pt urmaritoarele Stelei!

Sper că nu mai ai frați , că tare bătut în cap mai esti !!!!

manutd.steaua
manutd.steaua  •  27 Noiembrie 2016, 21:23

Pai ba gigi,da punctele astea 3 la Botosani,sa nu prinda *** locul 6,ca dupa iar *** si doneaza 6 puncte celei care se va lupta la titlu cu Steaua!nu fi prost,pierde azi si castiga miercuri si scoate *** din primele 6 locuri!!!oricum titl;ul e ca si luat,important e ca dinamo sa lupte salvarea de la retrogradare,nu pt locul 6,cu blaturi pt urmaritoarele Stelei!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1002911636442961
Gheorghe Bârzã  •  27 Noiembrie 2016, 21:21

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1576164249379310
Florin Bălănescu  •  27 Noiembrie 2016, 21:20

Iar "lovituri", de parcă s-a mutat fotbalul în ringul de box... Iar "mesaje incredibile", cînd, în realitate, un oarecare mestecă printre dinți nişte vorbe lipsite de orice relevanță. Neştiind nici ce şi nici cum să scrie, î***i dau întruna cep la butoiul cu epitete, poate-poate o pune vreun fraier botul ***. ***Ă, CĂ ați tîrît în mocirlă pînă şi ideea de presă obiectivă!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Comentează