Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Poate le arunca si lor cateva firimituri din aia 773.000.
Municipialitatea...sunt locuitorii Bucurestiului!
Lui Becali ii place sa se laude și cand pierde. Oricum prețul primit de la stat este prea mic pentru zona aia
***, un condamnat nu mai are nici un drept. Problema este că un amărât fără bani multi ar fi avut zero sanse. De fapt aceasta e adevăra față a justiției.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Citește și tu mai atent, e-te-te ce zice scriitorul in articolul lui: " Acesta a acționat Primăria în instanță, iar judecătorii au stabilit în octombrie 2013 că municipalitatea trebuie să-i plătească suma de 773.000 de euro..." Acum înțelegi ceva, draga dory ? Decizia din mai a.c. se refera la executare silită, dacă ți se pare prea greu să înțelegi nu te mai băga în discuție că musca-n ... știi tu !
De ce nu iau dat banii lui Becali foștii primari ai Capitalei cu care a fost în proces. Aici mă refer la Oprescu și fina lui Becali, Gabriela Firea.
Stirile GSP:)))
Nicușor Dan nu era primar acum 15 ani!!! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se razgandeste Gigi.....vor suna telefoanele....
Pai mă stiristilor Nicușor nu era primar în București în 2015. Era speța deja hotărâtă cu terenul de instanta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.