Alte știri din fotbal
Gigi Becali a încasat 10 milioane de euro: „E bine, nu e extraordinar”
0
Răsturnare de situație cu Vlad Chiricheș! FCSB i-a decis soarta: „Am vorbit cu Gigi Becali”
0
Basarab Panduru, impresionat de un jucător de la Universitatea Craiova: „Am vrut să vorbesc despre el, văd un jucător talentat”
0
Concluzia la Dinamo la finalul lui 2025: „99% nu ajunge niciodată”
0
Știri din fotbal internațional
Trei variante: italienii au anunțat unde poate ajunge Radu Drăgușin, dacă pleacă de la Tottenham
0
Aproape de cea mai mare surpriză de la Cupa Africii » Antrenorul român a fost „răpus” de Salah în prelungiri
0
PSG pregătește un contract istoric pentru Luis Enrique
0
Napoli este noua supercampioană! » Super David Neres a răpus-o în finală pe Bologna, cu o „doppietta”, la Riad
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Gastroenterolog: „Aceasta este gustarea pe care aș vrea s-o evite toată ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Daniel David și-a dat demisia din funcția de ministru al Educației, ...
Libertatea
daca eram fecesebist nu vorbeam de rau steaua si hotiile lui valentin dar nah de unde nu e minte nici dumnezeu nu cere asa ca nu am mari pretentii de la tine.
este normal sa nu te supere. adanc in constiinta ta sunt convins ca-mi dai dreptate.
care dinamovisti bai ca n-am mai vazut dinamovisti de mai bine de 20 de ani. avem doar stelisti, stelisti deghizati in dinamovisti si stelisti care nu mai sunt stelisti desi ei se declara stelisti.
imi pare rau dar nu accept dedicatii de la stelisti.
M as bucura sincer..din tot sufletul, sa citesc maine ca o suta de stelisti adevarati a u iesit pe strazi sa protesteze, ori impotriva lui becali, ori a lui talpan si csa. E clar ca unul dintre ei isi bate joc de voi..ati ajuns sa v i se imparta palmaresul..si gigi sa zica ca emblema voastra e doar un desen..si dormiti ma ?!?! Unde sunteti ? Daca asta se intampla la Dinamo...se cutremura Romania sub picioarele cainilor ce ieseau in strada !
Nu se compara spețele, Rangers, ca și Juve (ca sa iau un alt caz celebru), au plătit prețul propriilor ilegalitați, au fost retrogradați însă nu desființați și ... clonați!
sincer eu as vrea sa discut cu un dinamovist pe gsp dar nu mai e niciunul. :))
samariteni
Cam asta era și ideea, judecătorii sa împartă dreptatea după cum vor ei in litera și spiritul legii, nu după voia unui infractor! De aia ii plătim regește, de aia le dam pensii speciale! Acum ca printre ei sunt și “uscături” e iar clar, lăcomia e un păcat mortal!
apropo metre nu mai spune ca esti dinamovist ca oricum niciunul dintre noi doi nu credem asta.:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.