Alte știri din fotbal
Se gândește serios să plece de la FCSB în vară: „Ar fi bine”
0
Ghinion pentru FCSB! » Omul de bază s-a accidentat și nu joacă la Botoșani
0
Rapidiștii se revoltă: „Este incredibil! Așa suntem tratați”
0
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool face curățenie generală! Jumătate de echipă, out » Real Madrid vrea să-i ia o vedetă
0
Real Madrid și-a făcut lista de transferuri » Cinci nume sunt pe radarul „galacticilor”
0
Cassano dă de pământ cu jucătorii italieni: „Sunt groaznici! Spunem asta sau nu după 15 ani?!”
0
Kylian Mbappe face dezvăluiri șocante: „Am vrut să renunț, m-au făcut maimuță!”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Sunt plecat de mic, m-am cam plimbat și tot la : „Doar Dinamo București!” am ajuns. Chin, metre! :))
noroc cu mine metre ca, constiinta ta sigur e plecata intr-o vacanta prelungita.:))
faci pe moralistul sustinand STEAUA si declarandu-te dinamovist. cand s-a impartit moralitatea tu nu erai acasa?
Știi că-s băiat bun, cu multe astericsuri la purtător, mă provoci și mă ai pe conștiință, metre. Mie-mi place Hunedoara! :))
Gigica vezi ca vor sa te pacaleasca. Tu vei plati 37 de milioane dar nu vei obtine nici macar un desen. Vei plati pentru un prejudiciu. Stiu ca e cuvant complicat.
"Cine continuă istoria are palmaresul." Pai ma nea Gigi, oricine poate continua istoria, vezi povestea Rapidului... Cred ca trebuie sa mai studiezi un pic...
Rade ca prostu’ printre oi !! Cum sa aiba el Cupa Campionilor ? Cand Steaua castiga Cupa el inca vindea branza si iuart prin Bucuresti !! Manevrele securistului Paunescu si smecheria lui Piturca l-au facut patron pe ciobanul fardat !!
faci misto de mine?
Nene, cred că aerul din Hunedoara este prea poluat. Dar îți spun sincer, nu ai cum să ții cu Fcsb după ce s-a întâmplat ieri, că-i după 12 noaptea. :))
Eu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.