Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, decizie radicală: cine e noul căpitan de la Rapid
0
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Știri din fotbal internațional
Mai întâi s-au luat la harță, apoi au întors senzațional » Romelu Lukaku explică transformarea: „Am avut ouă”
0
Zlatan Ibrahimovic, impresionat la Cupa Mondială: „Mentalitate de campioană, echipă periculoasă”
0
E iureș în SUA! Mauricio Pochettino a răbufnit: „Niciodată!” + „Messi a scăpat nepedepsit”
0
Șocant! Dintr-o dată i-a anunțat moartea tatălui!
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Trei oameni au murit sufocați în timp ce 1.000.000 de suporteri au ieșit pe ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Cum supraviețuiește fără activitate o firmă de stat din Iași înființată în ...
Libertatea
Băi Gigi, acuma te bagi peste antrenori și le faci echipa, aia înteleg. Dar acuma și peste bunul Dumnezeu te bagi, și îi faci și lui munca, ca îi zici pe cine să lase să scoată campioană?
Corect ce spune Rocky IV; iar aici nu e vina agentului, Moruțan n-a mai vrut să aibă de a face cu Becali și e de înțeles.
Mai *** dispare odata ca toate Romania te ursste. Cum Dumnezeu lasi sa mai umbla pe pamant asemenea specii ????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Va dați seama în ce ev mediu timpuriu se crede stăpânul fcsbistilor, dacă el crede că dispune de viața altor oameni? Că îi poate folosi pe plantația sa, îi poate vinde sau face cadou după bunul plac!
Vad ca Meme si nea Gigi sunt foarte ofticati dupa umilintele cu Dinamo Zagreb si CFR. Si vine inca o umilinta cu Fener.
Dumnezeu face dreptatea. De asta fcsb e in playout.
Murutan a avut un alt impresar si latifundiarul fariseu l-a împins spre mafiotul de var'su pentru ca dupa ce semnează cu fcsb jucătorii sunt "încurajați" - a se citi forțați sa semneze cu giovani
I l-a dat cadou lui Giovanni pentru 5,7 milioane de coco ... Ați înțeles nu, ce om mărinimos și bun la suflet.
becali are probleme, cand morutan era la fcsb isi batea joc de el cum o face acum de octavian popescu. iar el cerea de la 10 mil in sus pe niste jucatori care erau maxim de 3, chiar si asa a luat destui bani pe el
Ipocritul, totul pentru bani. Clanurile machedonesti. Distruge copiii aia, care vor sa faca si ei ceva in viata, daca nu au stiut sa invete, macar sa castige din fotbal. Dar il va pedepsi cu adevarat Dumnezeu, in cele din urma pe fariseu. Zilele ii sunt numarate...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.