Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Mingea poate sa fie in celalalt careu, NU CONTEAZA! Atat timp cat tu lovesti un adversar, e FAULT, daca mingea se afla in joc! Esti incredibil de penibil, ba baiatule. INCREDIBIL!
Doamne fereste, cum sa nu plateasca daca Justitia il obliga sa o faca? O va face, datoriile la buget trebuie platite. Le va plati cum au facut si Dinamo sau CFR sau altii, cand au intrat in insolventa. Stai linistit, fac pariu pe cat vrei ca si Becali isi va baga firma in insolventa si va plati tot cam 3-4% din datorii.
Scuze, am uitat sa-ti raspund de fapt la intrebare. Nu tin cu nici una dintre cele doua echipe deocamdata si sunt suparat pentru situatia actuala. In primul rand pe Gigi care a bagat Steaua in moarte clinica dezicandu-se te tot ce a insemnat traditia, istoria si suporterii Stelei si in al doilea rand pe Talpan care a pus capacul pe sicriu prin procesele lui si mai ales prin infiintarea noii echipe, CSA. Daca inainte mai exista o speranta ca in viitor se schimba patronul si clubul revine la vechea traditie, acum s-a dus totul de rapa. Eu nu am echipa acum, dar sunt deschis sa sustin CSA daca se dovedeste a fi un proiect serios si ajunge in prima liga patronata de un investitor care vrea performanta si respecta suporterii. Insa niciodata nu voi sustine ca CSA ar fi Steaua Bucuresti pentru ca nu este adevarat, este o echipa nou infiintata si atat.
Talpanistii sunt cei mai mari admiratori ai lui Becali. Se afișează peste tot cu sigla lui:)))
STATI LINISTITI PRAZARI ...CA VOI SUNTETI DOAR DE BRELOC !!!!nu va mai agitati , ca, conform traditiei o sa va inecati ...la mal !!e doar o chestie de timp !!!
Bai PROSTANACULE, sigla pe care o porti TU la avatar apartine echipei patronate de Becali! Marcheaza fix momentul in care el a preluat echipa de la AFC! De ce nu porti stema echipei pe care o aveau in '98? IPOCRITULE!!
Bata-te norocu', da' simpatic mi-esti, ma ciocoflendere! No, nu, zau, tu asa-i priceput, ca banii aia i-o avut Talpan la tasca si Becali i-o furat? Pfuiii, da' cata confuzie... Nu, ma, stai sa-ti zic io cum vine: stii tu datoria de 11 milioane de euro a chefereului la stat din 2015? Pe care n-o platit-o pe caz de insolventa??? No, ii la fel, batu-te-ar norocu' sa te bata!
Băi talpane! Actele din 1999 le ascunzi! Nu mai fă pe prostu', că rămâi așa și nu mai iei pensie specială!
Problema nu e aceasta, ci cu totul alta. Indiferent daca exista sau nu un prejuduciu (in paranteza fie spus, niciun evaluator normal la cap nu calculeaza o valoare de goodwill pentru un club intreg, rezultata din cumularea valorilor de la 20 si ceva de sectii si il pune in carca unei singure sectii!), CSA-sectia fotbal a fost si ramane o mizerie si o clona sinistra, cu care niciun suporter adevarat al culorilor ros-albastre nu ar trebui sa aiba de-a face. Iar Talpan este un aburut, traitor in turnul lui de fildes, de unde realitatea nu se mai vede decat deformata, ca intr-un labirint cu oglinzi, in care se vede numai el singur, cu fata lui hâdă, in toate ipostazele. Succes, "Salvati Steaua", faceti ce v-ati propus si salvati-o din ghearele acestui maniac!
Penibili sunteti tu si Adriann care latrratti la greu si veniti cu acuzatii false si nefondate, fara absolut nicio dovada! Eu am spus ca voi fi la Milano Linate sambata 1 mai si asa va fi! Voi demonstra cu poze clare, care sa arate data si panoul sosiri-plecari din ziua respectiva, nu poti sa falsifici asa ceva (ca se vede)! Pregateste-te sa-ti mai iei o noua umilinta (dupa cea cu SAP-ul)!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.