Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Vorbeste franceza putin mai prost decat vorbeste Sumudica portugheza.
Daca candida Gigi lua, fiindca e islet. Simion vai de mama lui, multi care l-au votat in primul tur, nu au mai fost la vot in turul al doilea
De la un sobolan la altul.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnul Becali a tras din nou lozul necastigator! El chiar se pricepe la fotbal, dar la politica nu are nicio treaba si n-a avut niciodata. :(( "Campionul" sau a alergat de unul singur si a terminat pe 2. :))
Nu cred că se poate numi franceză ceea ce am auzit debitat pe CNews (FOX-ul francezilor) de către Simion.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu sunt de parere ca vizita asta in miez de noapte, doar pentru “consolare”, este cel putin dubioasa daca nu de-a dreptul suspecta. La cum il stim pe Becali, nu pare omul care sa se deplaseze el la altii si mai ales la orele de genul. Eu cred ca Simion, in betia si naivitatea lui dupa turul I cand s-a vazut deja la Cotroceni, a cheltuit probabil banii unor personaje “nepotrivite” promitand in schimb posibil functii sau beneficii de la stat. Sau poate chiar protectie. Observand cum fuge pamantul de sub picioare si probabil presat de personajele mai sus amintite, Simion a apelat la singurul individ dispus sa-l ajute in asemenea situatii, culmea un individ cu resurse financiare uriase. Eu cred ca institutiile abilitate ar trebui sa verifice putin aceasta “vizita de consolare”. Voi ce parere aveti?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.