Comentarii (152)
leul_90
leul_90  •  23 Iulie 2020, 18:52
Postat de catalynn pe 23 Iulie 2020, 18:20

Dacă respectivul era judecător, da!, m-ar fi durut .... Așa m-au durut fălcile de ras auzindu-i pe mustaciosi: “A venit Cupa, a venit Cupa, a venit Cupa in BERCENI!” :-)))))) Te-a durut!? :-)))))

Daca fotbalul s-ar juca prin tribunale, da.. dar suporterii, antrenorii, comentatorii sau alti oficiali ai cluburilor, toti recunosc si au spus-o ca FCSB e STEAUA! Dinamovistii plangeau ca i-a batut STEAUA in cupa, ieri Leo Grozavu a mentionat de vreo 5 ori numele STEAUA, cand se referea la echipa cu care a pierdut in finala. Si pe la TV toti spun "Steaua.. ãh, ma scuzati, FCSB", de frica sa nu ii dea in judecata Talpanel. Nu va ia nimeni in serios, râde o tara intreaga de voi.. pana si pe mr. google daca il intrebati cine e Steaua, iti va spune ca FCSB e STEAUA! Ceea ce e la mintea cocosului, ca o echipa care a continuat cu aceeasi jucatori, acelasi staff, acelasi antrenor din 2002 si 2003, nu poate fi alta decat una si aceeasi echipa!!!

roja__azul
roja__azul  •  23 Iulie 2020, 18:52

Tu care incurajezi spaga, imi vorbesti mie despre respectarea legii?:) Apropo de mario: a recunoscut la fel de civilizat, un pic mai jos, ca este contradicie intre regulamente si ca vinovata este Federatia! Nu te compara nici cu mine, nici cu el: noi suntem suporteri, tu doar un postac!:)

catalynn
catalynn  •  23 Iulie 2020, 18:40
Postat de flick2020 pe 23 Iulie 2020, 18:32

Ba...e pentru prima oara cand sunt de acord cu tine. ''A venit cupa in Berceni'' a sunat ca draku'. Eu tot mai sper sa vina vremea in care sa se impace astia si '' sa vina cupa in Ghencea ''. Exclus facatura lui talpan....

Obișnuiește-te cu ideea ca pt FC fcsb orice trofeu va veni, dacă va mai veni, in Berceni sau .... Clinceni! :-))) Stai liniștit, nu va dorește nimeni in Ghencea, voi cu echipa voastră noi cu Steaua, e cel mai bine și corect! :-)))

ang3ldev1l
ang3ldev1l  •  23 Iulie 2020, 18:35
Postat de catalynn pe 23 Iulie 2020, 18:32

Tu ești doar un adulator de infractori de la periferie, nimic altceva ... Randoom măcar se lauda ca o face remunerat, tu însă te faci zilnic de ras gratuit. Și cum locuiești in S2 ne faci practic pe toți de ras! :-((( Tu ai ideea cum se organizează o competiție!? In primul rând se crează cadrul legal, se stabilesc reguli și doar DACĂ toate regulile și legile sunt respectate meciul poate avea loc și rezultatul omologat. E regulamentul prea strict, e FRF mai catolica decât Papa!? Poate, însă sigur te-ai bucurat când ai primit 3-0 pt o banala bricheta, nu!? Atunci ai apreciat ca s-a aplicat legea!? Sau trebuia sa se închidă ochii!? Și ca sa vezi ca nu aveți nicio legătura cu Steaua: in ‘88 știm ce s-a întâmplat, când au venit FRF cu Cupa in Ghencea Balint, Lăcătuș și restul au refuzat-o, nu au făcut petrecere precum FC fcsb aseară la Berceni! Atenție, mă refer la fotbaliști nu la conducerea clubului, care și ea a renunțat la acea Cupa imediat după Revoluție.

Iar isi da revelioane asta cu parerea despre altii. Ba sarantocule, *** cauti pe articolele cu FCSB/Gigi daca nu te intereseaza despre acest club ?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

babahuba
babahuba  •  23 Iulie 2020, 18:11
Postat de catalynn pe 23 Iulie 2020, 17:59

Vezi-ti mă de FC Rul tău ca ati rămas de căruță chiar dacă FRF au inventat un play-off practic numai pt voi, și lasă Steaua in pace! Pt confirmitate: FOTBAL Valentin Niculae: „Sunt bine, nu am niciun simptom.” ............. Mijlocașul roș-albaștrilor, Valentin Niculae, singurul fotbalist din lotul Stelei care a fost depistat pozitiv la testul Covid-19, este internat în acest moment la Spitalul Matei Balș.Ceilalți jucători și staff-ul lui Daniel Oprița, care se află în izolare, în cantonament, vor efectua, mâine, noi teste. Ultimele analize ale steliștilor, înaintea primului meci al barajului de promovare, vor avea loc pe 29 iulie. ....................Steaua respectă normele sanitare și de distanțare fizică și încurajează și celelalte echipe să procedeze în acest mod.

Soldatule, ai auzit ce-a zis comentatorul finalei Cupei Romaniei? Ca FCSB a castigat a 23-a Cupa a Romaniei. Te-a durut? :)

babahuba
babahuba  •  23 Iulie 2020, 18:09
Postat de Dzeco Marco pe 23 Iulie 2020, 18:08

Oricare alta echipa din romania, in afara fcsb, daca folosea intr-un meci oficial UN JUCATOR SUSPENDAT, PIERDEA IMEDIAT MECIUL CU 3-0 si primea si sanctiuni financiare si disciplinare !!! Pentru fcsb, NU EXISTA LEGE , NU EXISTA REGULAMENTE !!! Este CEA MAI MARE HOTIE DIN ISTORIA FOTBALULUI MONDIAL !!!

Facem pariu ca esti dinamovist frustrat? De ce te ascunzi?

babahuba
babahuba  •  23 Iulie 2020, 18:03
Postat de Dzeco Marco pe 23 Iulie 2020, 18:00

ADUNATURA PESEDISTA fcsb a primit CADOU cupa romaniei, desi, in PROSTIA LOR, au incalcat TOATE LEGILE FOTBALULUI !!! Va ramane in istorie drept CEA MAI ILEGALA CUPA A ROMANIEI !!!

Era bine daca stiam ce echipa sustii... asa vorbesti in gol.

caesarone
caesarone  •  23 Iulie 2020, 17:43
Postat de bridges pe 23 Iulie 2020, 17:39

Daca Dinamo castiga la TAS automat fcsb pierde cupele europene

:))) Dinamo se pregateste de parasTAS!:)))

1663755793951448
Costi Costinel  •  23 Iulie 2020, 19:54
Postat de catalynn pe 23 Iulie 2020, 19:45

Niii la fcsbistul de mic, nu a făcut Armata pt ca nu era obligatorie! :-)))))) Dacă ai o asemenea tradiție in familie, ești patriot, nu ești fătălău (sic!) de ce nu te-ai înrolat!? Aveai și tu o meserie respectabila și beneficii pe măsura! :-))) Nu trebuia sa stai ca randoom nopțile pe net! :-)))) PS: dacă ai vreo problema in legătura cu vârsta și timpul pe forum, ia uita-te la vecinul fcsbist de la periferie, și sa vedem dacă observi vreo asemănare! :-)))) lui ii reproșezi ceva!? :-))))

Auzi tu la *** , nu a facut armata ca nu era obligatoriu!!ba foameo *** !!, *** . ***i .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

roja__azul
roja__azul  •  23 Iulie 2020, 19:54
Postat de catalynn pe 23 Iulie 2020, 19:49

Bănuiesc ca nu am ratat ceva important, băieții cu cenzura sunt rezonabili de o buna bucata de vreme, țin sa ii felicit chiar dacă mai primesc “galben” câteodată. Vezi ca leul de 90 de bani tocmai te-a făcut bătrân și practic un ratat care sta mult pe net! :-)))))

Imi pare rau, eu nu stau pana la 3 dimineata si la ora 6 o iau de la capat!:) Cred ca stie ce vorbeste, pustiul!:))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 16
Comentează