Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
Capul Verde a făcut-o din nou! Surpriză uriașă în duelul cu Uruguay » Sud-americanii riscă eliminarea de la CM 2026
0
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Si ce lege da dreptul sa puna clauze abuzive unor clubiri fata de altele, astea se numesc abuz in serviciu, abiavasteotam sa il vedem pebtalpan si bichir cu catusele
CSA si FCSB sunt in plin proces pentru identitate,nume,stema,palmares si despagubiri de zeci de milioane de euro si in mod normal nu se poate incheia un contract intre cele 2 echipe...si Giulesti e facut din bani publici dar nu o sa joace niciodata acolo Steaua sau Dinamo...FCSB si Steaua sunt rivale declarate,este aceeasi situatie...
Da, dar acel patron nu poate fi oricine. Condiția necesara e sa fie pușcăriaș.
Nea Marcel Fcsbistu Dela Buzău: "Să mă lase, mai mult de atât n-am ce să fac, și așa suntem la limita penalului!"
Vezi ca ți-a sărit discul. Repeți clișeele de mai devreme. Ce penibil sa ai job de postac, sa trăiești din furniturile ciobanului, sa fii plătit la cuvânt pt ce postezi pe forumuri. Ce viața trista! Jalnic!
daca la suta aia de ''ultrasi'' amarati te-ai referit cand ai scris ca ii va ''crea psd-ului un mare prejudiciude imagine'' ...atunci ai probleme mari cu aritmetica !!! iar daca ''premierul n-a folosit denumirea fcsb '' este pentru ca toata tara stie cine-i adevarata steaua !!!
au fost unii in tara asta care au zis ca se spanzura daca pierd cu o echipa mai slab cotata. Dupa cativa ani, acelasi individ a zis ca s-a saturat, ca vinde si ca iese definitiv din fotbal. Si acum acelasi om ii reproseaza lui Ciolacu ca nu se tine de cuvant. Dar cine isi mai tine cuvantul in tara asta?
Lui Gigi ii este dor de vremurile lui Nicolae Ceausescu cand ce dicta se executa , nu intelege de legi si nu intelege ca nimeni nu-i mai presus de lege nici macar presedintele , prim ministru , ministri .....
Eu v-am zis sa va luati bilete ca jucati in Ghencea, dar voi nimic: "tara NATO, tara UE, ce treaba au generalii cu echipa de fotbal, becali n-a furat nimic, becali a furat, dar a si facut puscarie, dar nu e om rau, voi va desfiintati, o sa jucati in liga a 2a inca 2 ani apoi va desfiintati" Sa puneti poze de pe stadion, aia 6000 care oti putea intra. Dar sa va duceti cu inima deschisa maica, ca e biserica aproape si sigur castigati! Cand te gandesti sa versi niste ura in incercarea de a-mi da replica, incearca sa citesti toate declaratiile patronului/antrenor/cautator de talente/duhovnic/cioban: el e Steaua, nu echipa, nu fanii. Pentru cine cantati baieti? Pentru cine va goliti piepturile pe singurul vostru imn "Steaua suntem noi"?
Ametitule, abuz in serviciu fac cei de la CSA !!! Ala nu este stadionul lor, ala este stadionul romanilor! CSA administreaza stadionul nu este propietatea lor! Vor raspunde pentru abuzurile in serviciu. Pentru milioanele de euro cheltuiti pentru clona UM2017.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.