Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
in sfarsit, este retinut si el: daca nu in declaratii, e retinut de politie! asta-i bine! oare... nu sar putea... vreun atentat? poate scapam de maimutoi!
pt ce trebuia cu adevarat sa'l salte, nu au facut'o...l'au luat pt gainarii...asta dc nu or fii lucruri mult mai grave d care noi nu stim....
e pe bune becali chiar e la inchisoare? de cand ?
Este incredibil! Mafia lui Basescu, Popoviciu sfideaza o tara intreaga pe fata! Dragi ziaristi corupti nu luati atitudine in fata unui asa abuz si veti ajunge sa patiti la fel. Este strigator la cer, o tara in care hotii, otrepele dovedite, spoliatori ordinari, sunt in libertate, in Romania mileniului III se fac arestari pentru ca indraznesti sa deranjezi niste hoti imputiti. Este incredibil!!! Romania lui Basescu este pe aceeasi linie cu Moldova lui Voronin sau Transnistria lui Smirnov!!!!!!!!!
Peluza Sud:sa-l pastreze 5 ani justitia!Bogdane,nici Basescu in persoana n-are voie sa sechestreze persoane,fara aprobarea justitiei!
ASTA E GROASA RAU.
cu multi ani in urma regretatul Traian Tomescu se adresa lui Miron Cosma:"se stringe latul ma"eu zic ciobane ai bagat-o pe mineca cine te-a tinut in brate pana acum te-a scapat si e rau de tine vinde "steaua "pana nu o ingropi alaturi de tine ar fi pacat de copiiiaceia care-s rup picioarele pe teren
a se citi corect @omul cacareaza@ ptca vad ca mesajele sunt trunchiate
in tara noastra hotii te baga la puscarie.. este inadmisibil asa ceva.. cum se poate sa fii furat si hotii sa declare apoi ca i-ai sechestrat.. POLITIA APARA INTERESELE INFRACTORILOR! AM AJUNS UN STAT MAFIOT! HOTII FAC LEGEA IN ROMANIA!
la puscarie.becali la puscariee.tineti-l acolo pana la adanci batraneti. acum e momentul STEAUA hai ca ciobanul e la bulau.:)))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.