Alte știri din fotbal
Note GSP la CFR Cluj - Dinamo » Cine a fost MVP-ul neașteptat al duelului din Gruia
0
Andrei Nicolescu aruncă prosopul: „Nu mai putem spera la titlu. Ne-am retras după gol. Se vor schimba niște linii și mentalitatea”
0
„Parcă juca Barcelona cu o echipă de Liga 3!” » Pancu a intrat în conflict cu jucătorul de pe bancă: „Nu accept astfel de ieșiri”
0
Ce spun jucătorii lui Dinamo despre șansele la titlu, după remiza de la Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Răsturnare formidabilă, cât un titlu, în Como - Inter! La 0-2, echipa lui Chivu a început să înscrie la fiecare șut pe poartă
3
Ionuț Radu a fost zdrobit pe teren propriu de penultima din Spania » A luat primul gol în minutul 4: cât s-a terminat
0
Ce diferență! Cum a arătat la Galatasaray momentul de reculegere în memoria lui Mircea Lucescu
1
Continuă calvarul! » Starul din Premier League refuză în continuare operația, deși nu mai joacă din 2025
0
Lifestyle
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
4
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
LIVE TEXT Alegeri în Ungaria 2026. Prezență la vot de aproximativ 80%: ...
Libertatea
O rețea de escroci, majoritatea români, descoperită în Austria. Bunurile ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Fan Courier a închis toate agențiile din țară: clienții nu vor mai putea ...
Libertatea
Rusine ne este cu ciobanul, dar nu avem cum sa nu prindem UEFA, suntem calificati direct in grupe.
ce sa mai o dam de garduri....becali a fost nevinovat atunci cand vorbim de coruptie...el a dat niste bani ca sa joace mai cu ardoare clujenii....INSA tot becali a incalcat regulamentul FRF in care scrie clar faptul ca nu ai voie sa premiezi nici o ekipa, si pt asta merita ars....dar nu coruptie frate....a facut el cu terenurile cu altele dar acum nu se poate vorbi de coruptie...poate doar daca federatie au incadrat fapta la coruptie...si asta ar fi maxim de incompetenta....
Rusine, Steaua! Nu prindeti UEFA.
numai la noi in tzara se poate intampla una ca asta...sa numesti premierea coruptie....rusine frf
fratilor de ce nu sare nimeni acuma cu gura sa spuna ca becali are dreptate? ce rau a facut becali ca a vrut sa ii motiveze pe jucatorii de la u cluj? a vrut sa le dea bani sa joace corect nu sa se dea la o parte. unde e coruptia in cazul asta?
dar becali este sportiv al echipei steaua? e vorba in speta despre acelasi termen si anume coruptie sau premiere. gandeste mai bine inainte sa scrii.
eu , basescu e cumva sportiv al altei tzari in aceeasi competitie? ca doar asa ar avea sens comparatia care o faci tu.
la noi tot fotbalu`i corupt
daca premierea este coruptie atunci ar trebui arestat si basescu pentru ca a premiat (crupt) sportivii romani cand au obtinut rezultate la concursuri internationale precum si pe ziaristii de la Gazeta Sportului cand au promis niste bani unei echipe nationale de fotbal a unei alte tari in momentul in care echipa romaniei de fotbal depindea de acel rezultat ... sper sa va aduceti aminte de ceea ce zic!
veritabilele progenituri ale comunismului, tov. sandu mircea et.co de la frf, au infiintat "comisia comitetului" (scarboasa sintagma!) pt a analiza hotararile a 3 organe de jurisdictie pe care tot frf le patroneaza. este ca si cum pe vremea "democratiei populare" o comisie a comitetului central executiv etc. ar lua fiinta pt a pune in discutie o decizie a tribunalului poporului. definitiva si irevocabila. dar care nu da bine, nu e conforma cu politica de stat. doar pt a ar
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.