Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Vezi, nu te-ai prins. Stie el ceva, altfel nu *** in fata microfoanelor ***! O fi ceva premonitiv!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E prea prost sa nu fie corect . Ar fura si el dar nu-l duce mintea . Let them eat cake . Ce revoltata e gloata ....Hahahahahahahaha hahahaha
Si tu chiar crezi in statisticele acelea cu nivelul de inteligenta\stat ? Tu chiar nu ai inteles ca ventrilogii popoarelor din Vestul Europei poarta un razboi total de dezinformare si denigrare a statelor Est Europene mai ales cele cu o populatie preponderent religioasa ?! Pai pe statisticile acelea francezii apar un pic mai inteligenti decat rusii, la fel spaniolii. Crezi tu ca francezii sau spaniolii la nivelul actual se ridica la nivelul rusilor chiar si asa betivi cum ti-i prezinta propaganda LGBT occidentala ?
Legi in Romania ? Zugravul e liber inca . Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
asa ie ba gigi vorba lu toma caragiu din bede la munte si la mare adica altii fura si noi nu :))) si de unde si pina cind a facut familia lui 100 de ani de puscarie?cred ca nici cumulat nu ajungea la anii astia
Dar asta nu exclude puscaria in cazuL lui...
@stelist de mic, tie ti-era dedicat comentariul. Nu ca te-ar ajuta in vreun fel. Pari asa, usor irecuperabil.
Dreptul la libera exprimare n-are legatura cu competenta. Faptul ca sunt votati, adica li se da dreptate, nu inseamna ca si au dreptate (e o nuanta complicata, nu te obosi). Si de fapt chiar asta si spun in micul meu comentariu, ca oameni care ar trebui pusi la locul lor sunt scosi in fata in societatea asta. Cat timp la testele PISA copiii nostri obtin medii care ne plaseaza in treimea inferioara la nivel mondial iar media IQ-ului national e 91 (doar sarbii si albanezii stau mai prost in Europa) poate nu e tocmai o surpriza nici felul in care ne alegem elitele si nici comentariul tau.
Nu, bre nea Gigele!!!!Iar nu ai înțeles mare lucru din ideea de justiție!SE PEDEPSEŞTE FAPTA PT A-I DESCURAJA PE EVENTUALII INFRACTORI SĂ MAI SĂVÂRŞEASCĂ ASEMENEA GOLĂNII! Tee numeşti infractor CHIAR DACĂ PREJUDICIUL ESTE RECUPERAT!!!Pt că dacă nu intrai la puşcărie, iar legea nu te pedepsea, acum erai iar Războinicu'Luminii şi pozai în cavalerul dreptății cu neam viteaz şi cinstit şi poate găseai iar un babiuc care să ia daru'şi să facă schimburi de terenuri cu armata.Matale iar făceai mațul mare şi ne râdeai în nas, nouă "fraierilor" care muncim pt fiecare ban şi ne plătim taxele şi nu FURĂM, preferând să fim ONEŞTI(chestie de EDUCAȚIE familială!)...Nu prea-mi fac eu mari speranțe că vei renunța la demagogie şi habotnicia ipocrită, dar am zis să-ncerc!
Adevărul este ca GIGI BECALI are dreptate când afirmă că alții care au furat zeci și sute de milioane de euro nu au făcut mai deloc pușcărie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.