Alte știri din fotbal
La o oră după victoria cu Hermannstadt, Angelescu a intrat în direct și a anunțat decizia clubului: „Nu vrem”
0
Imagini emoționante după Hermannstadt - Rapid » Cristian Manea, în lacrimi, consolat de coechipieri
0
Daniel Niculae, după Hermannstadt - Rapid: „Este cel mai bun transfer din România”
0
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
1
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
„Altfel, Guvernul pică până în iunie”. Kelemen Hunor i-a cerut „durului” ...
Libertatea
am zis ceva neadevarat in postul in care m-ai citat???? sau nu vrei sa-ti aduci aminte de militarii care erau la peluza cu tabela si stateau pe scaune si strigau steaua la comanda generalului gheorghe boroi ??? eu fac multa caterinca pe aici probabil de asta te deranjez dar cand zic lucruri serioase sunt si adevarate . de asta spun ca steaua nu are suporteri are doar simpatizanti care depind de o prformanta a unei echipa ca sa o simpatizeze nu va puteti compara niciodata cu fanatismul craiovei , CRAIOVA iubire eterna pasiune extrema !
ai curaj sa spui ca cfr nu a facut blat inaintea lui gigi cand cu valiza? bilica? spune cinstit !
exact aceleasi blaturi le facea si cu u cluj cand era walter la u ( se plangeau cei din galeria u) ca echipa nu juca niumic cu steaua asa fac si acum cei de la petrolul. imi pare rau sa vad aceste lucruri dar steaua in acest campionat are 18 puncte asigurate cu petrolul, u si chiajna. in rest o mizerie de campionat. steaua are echipa, joaca frumos, are antrenor dar gigi e ______________
subscriu !
Puzulica, cu nervii stau bine, sunt numai infocat in fotbal. Cat despre a reusi in viata...Ha, ha... Hai la tata sa vezi cu ce se serveste meseria mea. sunt numai neurochirurg. Pacat ca nu esti educat, dar Doamne fereste, mai bine sa nu ai nevoie de mine...
DOAMNE.DAR NU AM FACUT SCOALA 17 ANI, SI AM MUNCIT 41 ANI CU OAMENI SA O CRED PE BECALI GEORGE.DA O CRED CEI FARA SCOALA ELEMENTARA.
Niciodată nu m+am pus la mintea ta , am stimat mereu U Craiova, fotbaliștii oltenii , fanii olteni și îmi doresc sa vina ziua când o sa se facă dreptate pentru Știința, sa o revedem pe prima scena a fotbalului romanesc ! Nasul și Corleone la brutărie !
e clar esti din Pascani :)) e trist acolo la voi la moldova parca sta timpul pe loc te inteleg, mai posteaza ceva pe aici sa nu te plictisesti iar cand te citeaza cineva cred ca ai orgasm te simti un om important:))
daaaa..aproape ca m-a bushit plansul, sa-nnebunesc! cam asta e diferenta intre fanatism si a te bucura de fotbal pur si simplu... oricum, blocajele voastre de logica ne lasa reci. ca si pe fanii din Romania ai lui Real, Barcelona, MU, Chelsea, Bayern, Milan etc. care chiar sufera pentru niste echipe straine in loc sa tina cu Damila Maciuca (dupa capul tau)! spune asta si unui copil de 10 ani care habar n-are de Craiova anilor 80 sau Petrolul anilor 60-70 si care tine cu Steaua din prezent pentru ca pur si simplu exista si face sold-out pe unde se duce, cu tot trecutul ei patat pe ici pe colo...si daca prin absurd vrea careva sa-ti faca cadou vreun BMW, tu sa mergi cu Oltcitul in continuare!
Pe baza ca a pierdut atunci campionatul, oierul isi i-a masuri de precautie pentru a fi sigur ca mai ia si el un campionat dupa atata hemoragie a stelei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.