Alte știri din fotbal
Moruțan și-a găsit cu greu cuvintele: „Nu am mai trăit așa ceva”
0
Costel Gâlcă, întrebat despre demisie după Rapid - CFR: „Normal să fie frustrați. Vom vedea”
0
Iuliu Mureșan, întrebat dacă poate lucra cu el la CFR Cluj: „Am curățat clubul de unele personaje malefice”
0
Marian Aioani, după ce a fost huiduit în Giulești: „Sunt momente în care e mai bine să ridici mâna și să lași pe altcineva”
0
Știri din fotbal internațional
Everton întoarce spectaculos și o încurcă pe Manchester City » Lovitură grea pentru „cetățeni” în lupta la titlu
0
„Ăsta e un defect al românilor” » Fost coleg cu Chivu la Inter, Cristi Daminuță are un discurs dur: „Am văzut ce spuneau anumiți cunoscători”
0
Mesajul lui Nicușor Dan pentru Cristi Chivu după titlul cu Inter: „Poate să câștige 5 campionate în Italia, poate în Marea Britanie”
0
Decizia instanței în cazul care a uluit fotbalul: scenariul ireal cu 133 de meciuri rejucate!
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Statele Unite plătesc ca să scape de surplusul de gaze în timp ce Europa ...
Libertatea
Scenariul negru după moțiunea de cenzură: „Mâine nu există o soluție bună”. ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Avertismentul unui economist: Euro va ajunge la 5,5 lei dacă moțiunea trece ...
Libertatea
sunt chiar glumite, mah, metre, mah...)
Inginer:))))Asa-ti spuneau colegii de salon?
..))))))))) daca mai continui mult cu caterinca asta de exceptie, eu ies. nu mint, ma arunc in trening si ma duc la sala dalles, dau timpul inapoi si il salvez ! si pe el si pe cei din catarea PSL-ului..) (mor de ras, oricum.))
SA NE IEI MATZUL IN GURA LA TOTI STELISTII IN NOAPTEA DE CRACIUN!
Dacă ar fi glume! Sunt doar răutăți postume! Metre!
Alta clona nebunule? De aia cu mihaihoffman te-ai plictisit?
Eram anul trei de stagiu ca inginer. 27 In galeria Stelei din 1975 sporadic, dar meci de meci intre 1981-89. Gasca noastra de studenti din galerie, am stat peste 30 de ore la aeroport pe 9 mai 86 ora 3 noaptea cand au adus Cupa! Am fost peste 30 000 de stelisti la ora 3 in fata aeroportului! Sentimentele pe care le am trait noi nu le va intelege niciodata o alta generatie.
n 70
Mai tii minte ce ziceai tu, parca erai popa de la biserica din ultimul sat si tineai predici proPSDiste, distribuiai laturi si faceai propagnda politica ca in secolul trecut pentru Ortodoxu tau plagiator imputzit : )))) Bai, v-au tras-o la ochean romanii nostri de o sa-i tineti minte 10 ani cel putin. Data istorica. 16 Noiembrie 2014. Copiii vor citi asta in curand la scoala, in cartea de istorie. Tu o sa ramai un coreean de nord, de rand iar noi ceilalti vom tine steagul Romaniei sus. : )))))
of...)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.