Alte știri din fotbal
Cine e băiatul lui Mirel Rădoi, angajat de FCSB la 20 de ani: „Nu te întreabă unde e priza”
0
Fostul jucător de la FCSB și Rapid, aproape de revenirea în Superligă
0
Costel Gâlcă, înainte de Rapid - Dinamo: „Ei doi sunt indisponibili”
0
Șocul pronosticat de Cristi Borcea la Rapid - Dinamo: „El va da golul victoriei!”. Ultima oară a făcut-o tot în Giulești
0
Știri din fotbal internațional
Declarația lui Arbeloa va produce dezbateri printre fanii Realului: „El este cel mai bun din istorie, nu există discuție!”
0
După 4 ani de aşteptare, stadionul aflat la 32 km de capitală prinde contur » Cele mai noi imagini
0
Real Madrid e gata să plătească 100 de milioane de euro pentru atacantul care se distrează cu apărările din Europa
0
E oficial! A semnat cu Chelsea până în 2032: „Sunt în al nouălea cer”
0
Lifestyle
După 4 ani de aşteptare, stadionul aflat la 32 km de capitală prinde contur » Cele mai noi imagini
0
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
O cântăreață și-ar fi băgat coada în familia unui mare sportiv. Starul, pus ...
Adevărul
Guvernul își bagă mâna în bugetul COSR: cheltuielile trebuie aprobate de la ...
GSP SPECIAL
ULTIMA ORĂ „O mare onoare să-i omor!”: Donald Trump promite un nou atac ...
Libertatea
Decat in play-off la o suta de puncte de primul loc, mai bine in play-out sa lupti pentru barajul CL! Dar obiectivul principal trebuie sa fie cupa, ca sa ajunga in EL! Cupa de care si-a batut joc etapa trecuta...
Ce spectacol trebuie sa fie in vestiar, nici nu va imaginati! ... Va dați seama cum "domnul nea gigi" antrenorul principal al echipei le va prezenta jucătorilor planul tactic pentru următoarele meciuri, citind doar pozele din "Tactica si strategia jocului de fotbal modern" apărută la editura Mitropoliei!? E dat dracu' Nea Gigi asta! E dăăăștept foc, pe toate le vede si le intuiește mai ceva ca strategia Europeană a tunsului modern al ovinelor de carne, lapte sau lână!
Sa-i cheme și pe Mironica și pe Gradinescu!Sa plânga și acolo!
Ce spectacol trebuie sa fie in vestiar, nici nu va imaginati! ... Va dați seama cum "domnul nea gigi" antrenorul principal al echipei le va prezenta jucătorilor planul tactic pentru următoarele meciuri, citind doar pozele din "Tactica si strategia jocului de fotbal modern" apărută la editura Mitropoliei!? E dat dracu' Nea Gigi asta! E dăăăștept foc, pe toate le vede si le intuiește mai ceva ca strategia Europeană a tunsului modern al ovinelor de carne, lapte sau lână!
S-a dus peste ei...pe Tavi l-a prins uitandu-se la filme deocheate. Asa ceva...
RUSINE COMENTATORULUI RAPIDIST DE LA DIGI SPORT,PENTRU LACRIMILE DE BUCURIE PENTRU BUCURIA INFRANGEREI FCSB.ULUI CU CFR !ESTE O CONDUITA NEPOTRIVITA,DE LIPSA DE IMPARTIALITATE (conditia de baza a unui post de televziune SERIOS !).Intaleg bucuria lui ca persoana privata,dar la o emisiune la acest post TV, NU E PERMIS UN ASEMENEA COMPORTAMENT IMPARTIAL !Rog GSP,SA NU CENZUREZE OPINIA MEA PERTINENTA,IN NUMELE LIBERTATII DE OPINIE !
Să vadă și el ca nu e chiar așa ușor fotbalul… Și acum s-a ars unde îl doare cel mai tare: la bani! Nu poate vinde nici un jucător, ca au valori spre zero, iar în competiții nu a încasat mai nimic din cauza rezultatelor! Iar pentru sezonul viitor se anunță mai rău…???? Deci, cum era aia? Ferguson?! ????????????
Aileooo!.... Sa te ții ședință tactica acum! ... păi bine bă, nu va e rușine, sa coboare Principalul din jilț, ca sa va explice el ce si cum, cu scheme tactice, scrise cu creta albă pe tabla neagră!??... păi vouă nu va e chiar deloc rușine!? .... Ce vreți!? .... Sa va învețe El, Preamaritul si Întâistatatorul, cum sa cadeți in modul cel mai artistic si credibil cu putință pentru ca arbitri arvuniți sa va dea penalty-ul binecuvenit si binestabilit anterior in parcarea de la tribunal 1!?? Păi se poate băi, atâta indolența din partea voastră, simpli enoriași, acolo....!?
"babaieti, de ce nu dat randament pe posturile random pe care va pun? Nu suntetz fotbalisti, barbati adevarati? Ce va suparati asa ca va scot la pauza, chiar daca jucati bine? De ce va suparati cand va critic chiar daca nu ati gresit? Nu va inteleg...Meme, da cate o bere la fiecare!"
Vrem și o filmare dacă se poate, Divertis ar fi nimic pe lângă ăsta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.