Alte știri din fotbal
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Hermannstadt se desparte de 7 jucători după retrogradare
0
De ce a refuzat Edi Iordănescu 35.000 de euro pe lună de la CFR Cluj: „Ce fac, vin doar să vă iau banii?!”
1
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
5
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Credeam ca au hotarat sa isi taie venele impreuna ! Asta e praf in ochii fraierilor, sa linisteasca apele.... din ce bani sa faca echipa, din aia care o sa-i ia pe Tanase ? Sa faci o echipa sa reziste in grupe iti trebuie 20 milioane INVESTITI, nu avuti ! Becali nu are banii astia si are si datorii multe !
bolnava-i ma//ta bhoule,ce are schizoffrenicul de valah cu 1986campionii europei-la asta m-am referit taranoi prost...
dar tot iei muhie=))))))))))))))
iti dai seama porcceaaaa a aruncat tv-ull pe geam
Ce glume ai la tine, bine dracu ca nu esti la Stand Up comedy, dadea barul faliment :)))
Cel mai bun prieten in facultate era dinamovist de stadion. Rau de tot. In 7 mai 1986, zice : ” gata totul este terminat. Dupa succesul asta nu va mai putem ajunge niciodata”. Si din clipa aia nu a mai calcat pe stadion.
Stai, metre, liniștit! Performanța rămâne, proștii nu sunt eterni!
Cele mai sigure locuri de munca! Oferta extrem de serioasa! Asiguram din start contract legal! Deja s-au facut primele plati! Multi oameni s-au convins, e randul dumneavoastra acum! NU este MLM! NU este joc piramidal! Castigurile sunt garantate! Cautam operatori online care vor sa castige cel putin 300 de dolari lunar, cu o munca usoara de 3 ore pe zi! Pentru a va oferi detalii, trimiteti textul "Info" la adresa de email: yuli_4you
E gabor asiatic ba ce nu pricepi? Pt ei a fost zi de doliu. In fine habar nu ai de capul tu, esti incapabili sa vezi aici cand jucam cu Ungaria ca Alpin Nebraska si toti asiaticii din Gruia posteaza impotriva nationalei noastre.
ii bolnav psihic
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.