Alte știri din fotbal
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
3
Constantin Gâlcă a explicat ce se întâmplă cu Moruțan și Paraschiv, care n-au avut randamentul așteptat: „De asta au nevoie”
0
Și-a avertizat colegii imediat după Rapid - Petrolul: „E cel mai important meci al sezonului”
0
Știri din fotbal internațional
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
va rugam sa comentati doar cei care au peste 0.5% din averea estimata a lui nea jiji :))))) bai asta cu 0.5 creier din cat au ceilalti mai bine mergi si iubeste-te in continuare cu cel mai tare om din Romania si al doilea dupa Bush :))))
santeti demni de toata compasiunea toti suporterii care-l pupa pe marele nomad machedon.
nea gigi e ptr noi suporterii stelei un al doilea tata a facut numai lucruri bune ptr echipa si va mai face......toti cei care il injurati nu sunteti decat invidios pe averea si puterea lui.....E CEL MAI PUTERNIC DIN ROMANIA!!!!!!!!!! voi va credeti mari inteligenti cei care scrieti comentariile voastre tampite la adresa lui dar nu aveti nici 0,5 % din averea lui.......te iubim nea gigi!!!!!!!!!
marele roman care striga ungurii ne fura tara,este un om bolnav,care este exasperant de excesiv mediatizat de presa din bucale.culmea ca el se crede cel mai mare roman,dar de fapt este un machedon nomad care a furat bucurestii,prostilor si el e cel care urla ca ungurii fura.este un machedon nomad cu grave probleme psihice si de comportament.culmea e ca mai sant si mari iubitori de steaua care-l ridica-n slavi si-l preamaresc
CEL MAI DETESTAT OM DIN ROMANIA.
Esti cel mai penibil din romania
Gigi este un idiot prea mult bagat in seama
bai ratatilor!!!!!!!! toti cei care la-ti injurat p becali.....banuiesc ca sunteti suporteri rapidisti si dinamovisti un stelist adevarat nu ar face asa ceva!!gigi intradevar e unul dintre cei mai puternici oameni din tara,din fotbal sigur este...doar el face legea,cei d la dinamo si rapid sunt doar niste papagali.....asa ca ciocu mic......cand veti avea voi banii lui at sa vb ,pana at ramaneti cu inteligenta vostra,,,ca deh(va tine de foame)!!!!!HAHALELELOR!!!!!!!!!!!
Faptul ca mai sunt cativa dintre voi care il apreciati pe Becali mie mi se pare un lucru extrem de trist.De aceea e acest personaj asa cum e...pt. ca exista unii care i-o sug la comanda si a ajuns sa ne vada pe toti ca pe niste carpe.
bah poate ai u bani...dar plm ai 4 clase=)))...analfabetule:))) ciobanu dreaq:)))... app cat face 5x5...??=)))..te las sa te gandesti;)...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.