Alte știri din fotbal
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Echipe de start
0
Pe cine l-a cedat gratis Gigi Becali: gol magnific în Superliga, de la 30 de metri!
0
Csikszereda - CFR Cluj, primul meci al zilei în Superliga » Eppel face „dubla”
0
Marius Baciu așteaptă noile transferuri: „Până în ultima oră, la 12 noaptea, ca să fim echilibrați”
1
Știri din fotbal internațional
Chivu trimite un jucător la echipa pe care o va înfrunta duminică » Inter îl poate vinde cu o sumă dublă peste un an
0
Surpriză mare pe Anfield! Liverpool, chinuită și de Nottingham Forest în Premier League
2
Cristiano Ronaldo a scris istorie și la Al-Nassr » Golul #978 și încă un record doborât de atacantul portughez!
0
Alexandru Mitriță se distrează în China » Hattrick într-o repriză în fața lui Burcă și Ioniță!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Analistul politic Sergiu Mișcoiu, despre pașii greșiți ai lui Nicușor Dan: ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Caniculă, instabilitate atmosferică și vijelii, în weekend. Zonele vizate ...
Libertatea
anti-fecalieni. nu te supara, cunosti contestatari mai mari ai lui gigi becalii decat suporterii Stelisti? eu cand ma duc prin deplasari tot vad cum suporterii echipelor gazda il pupa in fund pe becalii si il lauda si il aplauda. din stefan cel mare si pana in gruia toti fac asa. asa ca zi-mi tu mie cine e fecalian si cine nu.
SINGUR EU cauta sa vezi ca au fost ajutoare si pro steaua si pro dinamo etc...poate ca acuma nu se vad asa clar, dar cand au fost acolo sus erau EVIDENTE...oricum chiar daca zicem de greseli si ajutoare rezultatele raman acelesi si pana la urma cel mai imp. ii clasamentul
d-le becali sa judecam in mod serios lucrurile dupa conditiile oferite de intrecere nu dupa sumele cheltuite.a fost o intrecere SPORTIVAsi fiecare echipa si-a aparat cu darzenie intentiile uneori dincolo de linitele acesteia si cu un arbitraj ostil.sa vazut cate cartonase au luat bucurestenii si cat sau ferit ei sa nu fie careva eliminat.dorintele sunt mari dar factorii care concura la anu fi "chiar asa"sunt si mai numerosi.sa avem rabdare si intelegere mai profunda.
UnCopilash. Asteapta, campionatul nu s-a terminat si surprizele pot veni de unde nu te astepti. Oricum daca Clujul ia camionatul, nu-l merita, dar nu este singura echipa din Romania care a luat camionatul si nu l-a meritat. Oricum sper din toata inima sa nu ia Clujul campionatul si sti de ce? Pentru ca dupa zeci de ani cand au si ei o echipa in sfarsit au inceput sa se creada buricul pamantului, sa devina guralivi si nesimtiti in multe privinte.
Aici fiecare isi spune o parere indiferent de situatie.Am observat ca majoritatea sunteti impotriva lui Codrut,eu am urmarit si am vazut ca e mai istet decat voi toti la un loc,indiferent de limbaj.Are un punct de vedere puternic,asta apreciez.
la cfr si cand le inventeaza penalty il rateaza
Codrut, oaie, daca n-ai inteles, de la ilustrul vostru C.ioban: J.IJI F.ECALI aka J.IJI C.A.C.A.T!! Iar fecalienii sunt cei care-l adora pe cretinoidul F.ECALI... Pricepi sau sa-ti fac un desen? :-D)))
am uitat sa zic ca tot cu buzaul, la al 2lea gol se putea da fault in atac pt ca fabianii a facut paravan intre jozici si dubarbier. p.s. daca trica era eliminat cu Steaua, nu mai dadea el gol cu buzaul.si asta ar trebui sa fie luata in considerare
mai multi idioti care scriu intr-un loc nu am vazut pe lumea asta , chiar nu aveti bun simt ciobani ,cfr-isti s.a.m.d. de necrezut cica o tara civilizata!!! la capsuni cu voi
ANCA TACI DRACU!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.