Alte știri din fotbal
„Până acum nu am investit niciun leu” » Primăria Craiova va da bani la campioana României
0
Intră la discuții decisive după ultimul meci al sezonului! „Suntem în negocieri avansate”
0
Universitatea Craiova, aproape să rezolve prima mutare pentru această vară: „Suntem pe drumul cel bun!”
0
S-a luptat cu FCSB și FC Botoșani în acest sezon și dă un verdict năucitor înaintea barajului: „N-au rival!”
0
Știri din fotbal internațional
Cel mai mic stadion din Premier League se modifică și este anticipat un „impact copleșitor”
0
Tyson Fury și Zlatan Ibrahimovic pun la cale afacerea „Morecambe FC”
0
Selecționata din Capul Verde, decorată după calificarea istorică la Mondial » Joao Paulo, marele absent
0
A marcat 23 de goluri în La Liga și a terminat la două reușite de Mbappe » Totuși, echipa lui a retrogradat dramatic!
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
4
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Un proiect de 100.000.000 de euro ar putea să coste România de peste trei ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Lidl vinde cu 100 de lei un aparat adorat de copii și părinți, ideal pentru ...
Libertatea
are dreptate
esti nebun tu nu esti suporter
ai perfecta dreptate
asta e cel mai scump din istoria stelei?? la noi a fost torje cu 2,5 mil
asta cred ca e o vrajeala de alu jiji
APARAREA STELEI ESTE MAI SLABUTA IN GENERAL DACA TE INCEPI CU MOS MARIN SI TERMINAND CU BACIU TE APUCA RASUL - SA-I MULTUMIM LUI GIGINHO CU CREIER DE GAINA CA A REUSIT SA FACA DIN STEAUA O ECHIPA OARECARE -FARA SUPARARE DAR CATIVA ANI BUNI -STEAUA LUI GIGINHO -V-A INOTA IN APE TULBURI -PACAT DE NOI FANII STEAUA SI IN SPECIAL DE STEAUA .
Heeei,pai stai asa ca aici tu pui altcumva datele problemei!Mutu in primul rand cu ce suma a fost cumparat de la Dinamo??Intr-adevar,Tanase poate valora si 10 milioane de euro,dar in nici un caz atata timp cat va juca in campionatul Romaniei.Asa ca sa fim totusi realisti si cu picioarele pe pamant.Dar vom vedea,poate ma insel...Numai bine!
Nu stiu de ce crezi tu ca doar un jucator emblematic poate valora o suma atat de mare.Pana la urma,daca un jucator este vazut cu alti ochi decat antrenorul,si-l vrea in mod special,nu vad de ce nu ar da chiar si 10 mil.Pana la urma urmei,jucatorii romani,s-au dovedit eficienti in campionatele mari.Mutu cu cat a fost cumparat de Chelsea?Si doar era tot Mutu,un simplu jucator.
O SA SE RATEZE CA SI I.RADA,SEMEDO,M.PLESAN!!!O SA FITI DE RAS!!!DISTRUGATORI DE TALENTE!!!!
Daca plecam noi o sa fie atmosfera pe Ghencea ca la National sau Sportu. Crezi ca datorita tie care scandezi de 4 ori pe meci e atmosfera pe Ghencea ? Nu zic, s-au facut si greseli, s-a si exagerat, dar crede-ma, totul a fost facut din dragoste pentru Steaua. Cand o sa plece Jiji, daca o sa plece, o sa venim cu placere la stadion. NU cu greata si gandul ca o sa=l vedem din nou in loja pe ordinar. Daca esti stelist adevarat, doar gandeste-te in cate scandaluri a bagat Steaua in ultimii 3 ani..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.