Alte știri din fotbal
Străinul anunțat peste noapte șef în Superliga își expune planurile: „Nu vreau să cumpăr clubul. Rolul meu aici este altul”
1
Pancu, explicație ciudată pentru eliminarea cu Dinamo » Pe cine dă vina
2
Pancu a confirmat transferul fotbalistului de națională: „E la vizita medicală. Ne uităm de o lună la el”
2
Steaua - Csikszereda și Șelimbăr - Botoșani, ultimele două meciuri din play-off-ul Cupei României Betano » Prelungiri în Ghencea
15
Știri din fotbal internațional
Universitatea Craiova - Ararat Armenia, pentru grupa Europa League! Ultimele informații din Bănie
9
12 meciuri în play-off-ul Europa League. Anderlecht s-a desprins în Kazahstan
0
Toate rezultatele din manșa tur a play-off-ului Conference League
0
Ronaldinho a aterizat și va fi prezentat pe plajă la echipa lui Andrea Mandorlini
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
10
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Marian Godină și-a dat demisia din Poliția Română: „O senzație incredibilă ...
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Înalta Curte, ultima șansă pentru Theodor Nicolescu să-și ia înapoi șpaga ...
Libertatea
Asta e Talpaiadului. Izvoratorul de platitudini cu pretentia de truisme.
Exact asta ii doresc si eu.
Ne umple Vulturar de rachete ! Una pe dreapta și acum una pe stânga . De fapt noi aveam nevoie de atacanți sau mijlocași de creație , dar dă bine la număr.Mai luăm 5 de ăștia și suntem ca și calificați în Șampion League.
Sa fie sănătos, drum lin acolo unde zici Matale.
Asta le are cu iadul nu cu armata ...
Sa vina, ca io n-am făcut armata. Asa ca...
Vezi ca vine Talposul izvorul de lozinci care nu stie de gluma.
Nea Gigi știi cum e treaba cu ulciorul!Nimic de zis.Ai nimerit-o cu Nghezana!Bun pentru campionatul României.Sa-l vedem în cupele europene ca să ne putem pronunța cum trebuie asupra valorii sale.CFR cu Kosovo, tu cu Africa de Sud, parca în alta parte a lumii nu s-ar mai găsi jucători.Acum, ca e tânăr băiatul, merita încercat, dar ai grija cu africanii ăștia ca sunt născuți la roata căruței și nu știu sigur cati ani au
Creste media barbatiei la fcsb.
Nea Gigi este baiatul care, din cauza c’a găsit 3rei lei când era mic pe Plăpumari, o ia mereu p’acollo. Dar, în fond, suntem toți la fel. Nenea Șucu de ce și upgradat nevasta?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.