Alte știri din fotbal
„Fierbe” Bănia! Detaliile unei zile pe care Craiova vrea să o facă istorică
0
Mariana, mama lui Cristi Chivu, apariție rară la câteva zile de când fiul ei a făcut eventul în Italia
0
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Auzi la el, nea Gheorghe! Cred ca ar trebui sa inveti sa te exprimi cand e vorba de “rege” si cioban cu “palat”’!:))
Haruț , Miculescu și Panțâru pot pleca și ei. Cu salariile celor trei se poate plăti salariul lui Tănase sau Louis Munteanu !
Doamne ajuta, singura decizie buna din perioada de transferuri!
Un pacalici al fotbalului. Cica baga bani, face, drege. A baga in vara asta, in buzunar. Pa-pa venit la stadion. Simti ca te ia la misto ciobanul.
"Ești calificat rău! Te miști bine, ce să faci..."
Ilie Dumitrescu: „Radaslavescu e cel mai bun transfer!” „Gigi, pe Radaslavescu cine ți l-a recomandat? E cel mai bun transfer pe care l-ai făcut în ultimii 3-4 ani. Are cel mai mare potențial. Bravo! E cel mai bun transfer! Are fizic, are calitate. Ai luat 3 milioane și te-ai orientat imediat în piață. Ai luat cei mai buni jucători din campionat. Ești calificat rău! Te miști bine, ce să faci”, a spus Ilie Dumitrescu, la emisiunea „Fotbal Club”, de la Digi Sport. "Exact ca Ilie mi-a zis și MM, că e cel mai bun transfer pe care l-am făcut vreodată" -Gigi Becali, patron FCSB
FCSB a dat drumul la robinet după transferul lui Florin Tănase în Arabia. După ce i-au transferat pe David Miculescu și Bogdan Rusu, roș-albaștrii s-au înțeles cu Farul pentru Boboc și Radaslavescu. Becali susține că s-a mai înțeles cu Marco Dulca și cu un alt fotbalist al cărui nume nu l-a dezvăluit. Ilie Dumitrescu crede că Becali a dat lovitura cu Radaslavescu, pe care-l consideră cel mai bun jucător transferat de FCSB în ultimii 3-4 ani.
Si cea mai buna cota din cariera lui...3M euros.
1 year 11 months ago...
Merg pe drum si vine banii, vine banii, vine banii, Sa se oftice toti dusmanii...Compagno, vandut cu 120k, are 12 goluri in 15 meciuri jucate in Superliga din China.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.