Alte știri din fotbal
Campioana a înghețat la Mioveni! FCSB a fost învinsă de un FC Argeș încântător, iar drumul spre play-off începe cum nu se putea mai prost
0
Rapid negociază cedarea unui jucător la CFR Cluj
0
Așa s-a marcat primul gol din 2026 în Superliga » Contraatac-fulger pe un teren bocnă
0
Mihai Stoica, în conflict cu fanii celor de la FC Argeș » Imaginile surprinse de GSP: ținut cu greu în lojă!
0
Știri din fotbal internațional
Noul obiectiv al lui Chivu pentru înlocuirea lui Dumfries » Internaționalul a evoluat deja două sezoane în Serie A
0
Înfrângere la scor pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită
0
După fotbal, cucerește și străzile din Rio! Încă un episod de pomină cu „Împăratul” Adriano
0
Ter Stegen și-a dat acordul și pleacă de la Barcelona după 12 ani » Destinația portarului german
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Replici acide între Musk și directorul Ryanair pe tema Starlink: „E un ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
vulpea cand nu ajunge la struguri mananca branza.nu l-a sunat si tata lui mbapee si el l-a refuzat!!!!
Iuda tú iei din campionatul nostru ca esti si mare scula de scouter.Ce te interesa pe tine ca juca in Franta,din Romania sunt mai buni,mai frumosi,mai grasi( Musi,dupa cum spune el,Budescu ,alt fost component).HAHAHA....Chiar si pe astia de- i critica gen Edjuma, Dawa si care culmea sunt SLABI( citez din Iuda).Si din pacate Iuda,sunt si la propriu si la figurat!!!!
*** a jucat olaru? ngezana? chircash? octavian popescu? lixandru? baba alhasan? stiu ca nu esti prea destept dar nici chiar asa. ramane cum am spus anul trecut,nu o sa ne mai bateti niciodata si uite ca asa a fost.***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa mai zica cineva ca Becali e un om rau. Mare bine i-a facut lui Dobre ca nu l-a luat la FCSB.
Ciobandante azi ati bagat cea mai buna echipa pe care o puteati introduce,ati jucat cu om in plus si cu TOTI Arbitrii cumparati si tot nu ne-ati batut desi asa v-ati laudat! La voi acasa...cu suporteri cu tot! Va dat Dobre un EURO GOL iar fundasul nostru Ciobotariu Doua! Ghici cine-i Omul Meciului...AHHHHA Ha! MOR!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.