Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Nu vei vedea FC fcsb in Ghencea decât ca FC Oaspeți! OK, am înțeles ca FRF a suspendat stadionul pt Steaua in speranța ca poate așa se mai deschid niște date, însă dacă la asta s-au gândit, s-au gândit foarte prost! Tie chiar nu îți e clar ce pățiți in Ghencea!? Jandarmii au simțit pe pielea lor … Fără ca măcar sa treaca pe acolo fcsbistii de la Tornado au rămas fără steag si s-au desființat. :-))) Pt a putea organiza un meci ai nevoie obligatoriu de avizul Jandarmeriei. Tu gândește-te ca bagi niște imberbi fcsbisti intre galeria Rapidului si Peluza Sud, deci posibilitatea sa se termine foarte prost este mare. Poate ca mă înșel, dar eu unul nu cred ca Jandarmeria va fi de acord cu așa ceva.
E bine, a ascultat, n-a semnat cu Steaua.
Nu o sa aflati niciodata. Voi nu aveti ce sa cautati pe stadionul Stelei.
Da chiar, cum ar fi sa-si plateasca Becali datoriile de data trecuta?
Pai n-a mers la steaua prostea, e la clona fcsb:))))
LAsa-i ca si-au asumat venirea la FCSB ... lasa sa "lustruiasca" banca. Ei a ales, BANII, nu fotbalul; era clar ca Rusu si Dulca nu o sa joace in viata lor titulari in locul preferatilor lui Gigi; SI-AU ASUMAT, ACUM SA suporte consecintele ... pardon, banca!!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este al treilea articol in care publicati declaratia lui ciobandante despre Rusu. Voi chiar nu aveti ce mai scrie. Schimbati numele ziarului, nu aveti nicio legatura cu sporturile
Zice concurenta gsp ca ciobanul a făcut cerere sa jucam cu Rapid în Ghencea. Cum ar fi? :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.