Alte știri din fotbal
Ionel Augustin a numit cei trei fotbaliști de la Dinamo care i-au atras atenția: „Deja au apărut oferte pentru ei”
0
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
0
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Echipele probabile
0
Denis Alibec semnează astăzi cu Farul » Gigi Becali vrea să mai trimită doi fotbaliști importanți la Hagi: „Să vorbesc cu ei”
18
Știri din fotbal internațional
Astăzi are loc tragerea la sorți a play-off-ului din Liga Campionilor » Cristi Chivu, 50% șanse să îl înfrunte pe Jose Mourinho
0
„La fel ca în campionat” » Elias Charalambous explică ce i-a lipsit FCSB-ului în Europa League: „Marea problemă”
0
A fost DECISIV cu Fenerbahce, dar Becali tot îl scoate din echipă!
1
Momente sfâșietoare în Grecia » Sicriele cu fanii lui PAOK, morți în România, au ajuns pe stadion la Salonic
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Nici-o noutate! Asta a fost mereu in turma de mioare. El Comandante si-a propus sa-l coopteze si pe Arsenie Boca in staful echipei si sa aduca la antrenamentele principale moastele Paraschivei.
Prostălăi mimeaoviști, câtă frunză, câtă iarbă. Amărăștenii ăștia sunt la ani lumină în urma FCSB. Avem cel mai tare staff din România, cu Gigi Becali, MM Stoica, Bogdan Andone, Argăseală, Duckadam și acum s-a alăturat și Alexandru Tudor. Dream team!
Doi nebuni! Si cu iosif, 3!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doamne fereste, ce nebuni!!!
Mai bine l-ar lua Tudor de mână și s-ar duce amândoi la... la muntele Athos, să zicem. Și să rămână acolo...
deci era stelist/ fecesebist de mic domnul tudor?
Câștigă mai bine decât fotbaliștii, deci ar juca de plăcere.
Doamne miluieste, pe Tudor il pazeste Forzza FC Berceni aka Fcsb
Asta-i prima parte a facturii de plata. Pentru a-si plati datoriile tuturora care l-au servit (incepind cu M.Sandu si Dragomir), *** va trebui sa construiasca un cartier intreg de minastiri.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.