Alte știri din fotbal
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut cumnatul din tribune, la FCSB - FC Argeș
0
Ioan Andone a spus ce rezultat vede la Petrolul - Dinamo: „Eu așa cred”
0
„Assist” Tavi Popescu, lovitură letală Bîrligea: așa a reușit FCSB primul gol al sezonului
0
Florin Pîrvu, despre primul meci al lui FC Voluntari în Superliga după doi ani: „Am făcut cinste fotbalului”
0
Știri din fotbal internațional
Fotograful celebrei poze cu Messi făcându-i baie bebelușului Lamine Yamal: „Nici nu știa cum să-l țină în brațe!”
0
Ca în filme: fotbalistul de la Mondial, răpit în drumul spre noul club
0
Capcana MetLife! Jucătorii acuză terenul marii finale din New York: „Nici nu-l poți numi iarbă!”
0
Decizia luată de președintele Argentinei, după anunțul lui Trump: „Nu mai scot jacheta” » Superstiția de 36 de ani
0
Lifestyle
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut cumnatul din tribune, la FCSB - FC Argeș
0
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
24
Croitoru suburban! S-a apucat să-și înjure jucătorii: „Malaka! F***-ți Dumiteru' mă-tii!”
5
Victor Ciutacu și alți trei lucrători la RTV, condamnați la daune-record ...
Libertatea
Trei reguli de aur ca roșiile din grădină să rodească toată vara: ghid ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Cum arată vilele de lux închiriate de RAAPPS la 900 de euro pe lună, în ...
Libertatea
Ciocoflenderii haters de la Dinamu și crapid. FCSB este Steaua. Și voi știți asta, că vă adunați cu mic cu mare când jucați cu ei. Da, Steaua (FCSB) e în play off dar nu a fost niciodată in "B" ca voi. Ciocu' mic
Parca nici la bucatarie nu prea merg lucrurile cum trebuie. Urmeaza ca jiji sa le faca de mancare. Magazionerul pare ca a scapat momentan. Pana observa ciobanul ca prea le da numai doua de stangul.
Baba, Thiam, Joao. Cine ia-a adus să se spele cu ei pe cap. Cel mai nociv e Baba. Băiatul a păcălit fotbalul cu care nu are nimic în comun. Plasament zero, pase doar în lateral sau în spate. Dacă-l urmărești doar pe el timp de 2 minute te iei cu mâinile de cap
Iar tu ești pr05t de când te-ai născut, du-te la culcare!
La palatul lui Jijel canta cucuveaua, lui Musteata,Mimi și ai lor le-au intrat beleaua......sau asta ce au scos-o piteștenii:,, Daca Steaua nu mai e, ***e Fcsb!", ce va deveni hit pe stadioanele din playout.
Voi nici macar acum nu intelegeti ca acolo vinovat ptr tot este Meme ? Eu v am tot repetat asta....acum va zice si Gigi ! Ce vreti mai mult de atat ! ?Cand o sa vad si eu o reactie din partea voastra la adresa lui Meme ? Stiu ca sunteti obisnuiti sa taceti, sa nu aveti un cuvant de spus...insa,ma gandeam ca macar acum aveti o reactie de orgoliu..ca nu mai suportati. LOL
Mirel Radoi....poate cel mai important jucator stelist de la Marius Lacatus incoace, o emblema a clubului. Un om pe care il respect enorm, un caracter frumos, coloana vertebrala! Insa...daca asta accepta sa mearga la Gigi...stiind ce este acolo, isi pierde orice urma de respect in fata oamenilor ! Nu cred, sub nici o forma nu cred ca Mirel Radoi o sa accepte asa ceva !
Cel mai mare rau din istoria fotbalului romanesc, de departe. Pana nu scapam de asta, nu ne facem bine.
Anul trecut fiinta asta suferinda declara ca pe el nici nu-l intereseaza Conferens, el e la nivel Champions si doar la nivel Champions discuta. Ca vrea banii din Champions.
Stelistii au onoare, nu tin cu fcsbekali. Ai inteles, lolecare?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.