Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu îl vrea pe Casemiro! » Acord Bastoni - Barcelona
0
Americanii, spulberați acasă de Belgia, cu nici 3 luni înainte de Campionatul Mondial
0
Javier Zanetti, cât se poate de clar: „Mai avem 8 finale și vrem și Cupa! Viitorul lui Chivu...”
0
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
Bă nea GG , ce-i corect , e corect , jos pălăria !
incet, incet te prinzi.)
daca avea cineva vre-un dubiu ca exista o mica diferenta intre fcsebisti si gigisti,)). mai viorica, inca nu ai explicat cum ai slugit regimul lui ceasca.
Aia din MAPN care vindeau măști neconforme cu Piturca ar vrea sa facă si fotbal
Pleacă ma cu corupții tai din MAPN
Becali sr. a facut bani vanzand branza elitei romanesti din acea perioada, noi credem ca asa a facut banii, insa suntem departe de adevar. Pe vremea aceea Romania facea comet cu tarile arabe, comert cu oi, ei bine in vagoanele trenurilor in care erau incarcate oile, se mai afla si armament, munitie etc. Oile dnlui Becali erau paravan pentru a vinde armament mult arabilor, de aici si 100.000 mii dolari pe care a primito jr mostenire, sau 200.000. Combinatiile, prieteniile, omeniile circula in familia Becali de multa vreme, nu a inceput cu el.
Tristetea e ca nu mai trebuie sa ne facem de rasul lumii,suntem din 2004.
"În niciun caz nu ne doream să deformăm competiția în acest an" logica frazei este că doriți deformarea competiției in anii următori sau cel puțin așa sperați.
Ala-i tovaras comunist capitalist adica cea mai periculoasa si dubioasa specie umanoida! ;-))
Are dreptate Dîncu, nu vă luati după ciobani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.