Alte știri din fotbal
Basarab Panduru, impresionat la FCSB - Botoșani: „Ce face el...asta da”
0
Ilie Dumitrescu a lăudat 4 jucători de la FCSB: „S-au ridicat la un nivel foarte bun, iar el a fost omul meciului”
0
Gigi Becali i-a anunțat revenirea în echipa de start la FCSB: „O să joace din prima”
0
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola ia în calcul să se retragă definitiv: „Îmi va fi greu să revin”
0
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Ba Berbec.123, tu de ce nu iti pui?! Ca știu eu ca ești fcsbist e una, dar ceilalți?! Ii induci in eroare și unii chiar te tratează ca pe un om normal … pai e corect?!
Bai nene, de ce nu va puneti si echipa pe care o sustineti la avatar. Asta ca sa stim si noi cine comenteaza, si ce sisteme de referinta are. Daca esti ddbist, e jalnic sa vorbesti despre fotbalisti pe care echipa ta nici macar nu ii viseaza.
Esti ddbist sau talpanist. Astea doua specii sunt cel mai alterate. Stati probabil toti in acelasi salon.
Săracii moldoveni!După ce i-a bătut Dumnezeu, dpdv socio-profesional, fiind pe primele trei locuri din "coada" Judetelor României, acum sunt și nucleul gigismului.Noroc, ca nu sunt prea mulți, câteva sute de mii, cred.
e mai mult intrebare retorica, dar pe ce lume traim daca ngezana si dawa sunt comparati cu chiriches ?! dawa nici nu ar trebui sa fie in aceeasi conversatie cu el. omul a demonstrat cu dinamo si paok in sezonul asta. nu mai zic de letoni. adica singurele doua victorii in europa league. cand ma gandesc la ngezana si dawa la glasgow imi aduc aminte de stan si bran. mai ales la golul 3, ngezana a vut saracul doua secole la dispozitie ca sa decida cum il intampina pe cernu si tot stana de piatra a ramas. dawa aseara a fost execrabil. diferenta enorma fata de ghionea - goian, care aveau acelasi profil.
Stai, cumintel, ca eu nu prea știu sa "perii".Și el de altfel de oameni are nevoie
hai sa nu exageram,chiriches si-a facut datoria si cu el am castigat campionatul la pas si am ajuns in grupa principala e.l. si-a facut datoria. acum tu vrei sa il pastram pe post de antrenor pentru dawa:)))??
ai spus diseazra ca este omanie si la 1-0,pac am luat x. multumesc pentru pont,te mai astept. Steaua din liga 1 tot castiga campionatul la pas,nu iti fa griji. exact asta am spus si ieri la 1-0,castigam campionatul fara probleme(nu am spus nicaieri ca batem csu,cum ai spus tu clar ca o sa fie omenie si ca batem). qed. nici nu avem nevoie sa batem,avem nevoie sa urcam in clasament,o victorie,un egal,o victorie un egal si urcam mult de tot in clasament,mai ales dupa restanta de la botosani.
Patronul ar fi trebuit sa inteleaga de unde vine progresul lui Ngezana si Dawa... de la Chiriches. Dawa habar n-avea nici macar sa stea in linie cu celalalt fundas, tactic nici nu mai zic, sprinta in toate directiile, dadea complet peste cap orice asezare a echipei. Si daca cineva il suplinea din laterale sau de la mijloc, oricum el baga sprint inapoi pe pozitie si lasa gaura de unde venea... prapad total.
Ar putea sa ramana in staff pe post de magazioner.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.