Comentarii (191)
davveroire
davveroire  •  27 Mai 2020, 22:01
Postat de hazdrubal22 pe 27 Mai 2020, 21:56

Are dreptate gigist prost!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

109620883845176
Gabriel Topai  •  27 Mai 2020, 21:54

„Dacă nu, nu joc!” Nuuu! Nuuu juca! Doamne ajuta!

mario78a
mario78a  •  27 Mai 2020, 21:25

INTERZIS

standart
standart  •  27 Mai 2020, 21:20
Postat de n_au pe 27 Mai 2020, 21:02

A uitat să zică dacă pleacă sau nu din țară. :))) Crapă gigistii când văd că Steaua București e ca și promovată in Liga a 3-a (posibil chiar în Liga 2-a).

De ce nu în liga 1? Ordin pe unitate, ocupati lpf, arestați frf și cuceriți titlul. Bolșevismul din voi vă face să vă pierdeți rațiunea, dacă ați avut vreodată așa ceva.

n_au
n_au  •  27 Mai 2020, 21:16
Postat de samertx pe 27 Mai 2020, 21:09

Gigi pune condiții să joace pe Ghencea. :))

Ca să aibă apoi alibi când nu o să îl primească. Sanchi, n-a vrut Gigi. :)) Strugurii sunt acri.

1677700882258779
Ioan Dorobantu  •  28 Mai 2020, 15:20
Postat de davveroire pe 28 Mai 2020, 13:17

bolovanule ,proprietar este statul roman ,Mapn este adminstrator ! vrei si schita!?

Oricum rugby nu se poate juca. Habar nu are ce vorbeste. Trebuie stadion mai mare pentru rugby... Dar probabil in curând se va juca polo ca prin anii 2000, când armata a lăsat în paragină templul.

1677700882258779
Ioan Dorobantu  •  28 Mai 2020, 15:18

Păi suntem multi care vrem ca Steaua să joace acolo. Dar Becali uita un lucru. S-au jucat meciuri de amatori pe un stadion și mai mare decât Steaua. Pe Arena Națională. CSA vs Primaria Sector 1. Dacă au putut juca acolo, vor putea juca și aici.

davveroire
davveroire  •  28 Mai 2020, 13:17
Postat de right_wing_resistance_romania pe 28 Mai 2020, 08:47

Pentru ca este proprietatea MAPN/CSA, iar Steaua face ce vrea muschiul ei cu stadionul. Il loc de meciurile FCSB-ului, va juca Steaua la rugby spre exemplu. End of story.

bolovanule ,proprietar este statul roman ,Mapn este adminstrator ! vrei si schita!?

mehighms
mehighms  •  28 Mai 2020, 10:43
Postat de right_wing_resistance_romania pe 28 Mai 2020, 08:47

Pentru ca este proprietatea MAPN/CSA, iar Steaua face ce vrea muschiul ei cu stadionul. Il loc de meciurile FCSB-ului, va juca Steaua la rugby spre exemplu. End of story.

ai gresit proprietarul!

danny_l
danny_l  •  28 Mai 2020, 08:55

Dacă CSA Steaua poate face ce vrea mușchii ei, arunci să văd de unde vor avea bani ptr cheltuieli de întreținere a stadionului,din bugetul acorrdat Armatei?Nu cred.

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • •••
  • 20
Comentează